Betis – Vallecano – Typy bukmacherskie 15 maja (poniedziałek)

W meczu zamykającym 34. kolejkę La Liga Betis przed własną publicznością podejmować będzie Vallecano. Transmisja w Eleven Sports 2. Zapraszam do krótkiej analizy.

Kosowo - Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)
Betis – Vallecano – Typy bukmacherskie 15 maja (poniedziałek)

Betis vs Vallecano. Typ i Analiza

Po trzydziestu trzech rozegranych kolejkach Betis znajduje się w strefie pucharowej. Dokładnie z dorobkiem pięćdziesięciu dwóch punktów zajmuje szóste miejsce w La Liga.

Bukmacherzy słusznie stawiają zespół Betis w roli faworyta, ponieważ po pierwsze, ostatnimi czasy piłkarze Vallecano słabo prezentują się na wyjazdach. Po drugie, na stadionie Vallecano Betis wygrał 2-1.

Kurs na zwycięstwo gospodarzy jest przyzwoity. Warto stawiać na ich zwycięstwo. Po ostatniej wyjazdowej wygranej z Athletikiem Bilbao 1-0 przystąpią do tego spotkania w dobrych nastrojach, podbudowani zwycięstwem.

Vallecano ma czterdzieści sześć punktów na koncie i zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce na swoim boisku wygrało z Valladolid 2-1. Natomiast wcześniej na wyjeździe zostało rozbite przez Elche 0-4.

Warto dodać, że w sześciu ostatnich spotkaniach wyjazdowych piłkarze Vallecano nie zaznali smaku zwycięstwa! A większość spotkań przegrali. Wielcy prawdopodobne więc jest, że w poniedziałek komplet punktów trafi na konto Betisu.

Przed tym meczem obie drużyny nie mają poważnych problemów kadrowych. W zespole gospodarzy nadal kontuzjowany jest Nabil Fekir.

Typ: 1 (kurs 1.95 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Betis – Vallecano – Typy bukmacherskie 15 maja (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie