Biatlon sztafeta mężczyzn (Typy )

Olimpijskie zmagania w Biatlonie są już na ostatniej prostej przed nami sztafety i biegi masowe. WE wtorek odbędzie się sztafeta meżczyzn z tej okazji dwa typy:

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Norwegia zwycięstwo @1,75 fortuna

Norwegowie są  zdecydowanymi faworytami tej konkurencji, mają bardzo silną wyrównaną czwórke, Legreid, bracia Boe i Chrosiatnsen. Widać że zbudowali  formę na Zimowe Igrzyska Olimpijskie szczegolnie bracia Boe którzy zdobywali już medale W sprincie cała czwórka była  wysoko. W Oestersund w Pucharze świata wygrali z przewagą tylko 11 s nad Francja i trzeba zaznaczyc że mieli 4 pudła więcej od swoich rywali. W Hochfilzen wygrali. Rupholding biegała całkiem inna czwórka i byli poza podium. Mając w składzie tak silnego Boe który na jednym okrążeniu robi 20-25 s przewagi nad najgrozniejszymi rywalami trzeba myśleć o złocie. Nie powinno strasznie wiać to również jest na plus dla Norwegów. Zagrozić moga tylko Francuzi ale oni by musieli wybornie strzelać w co nie wierzę.

Niemcy Top 6 @1,40

Drugi typ na Niemców którzy mogą być czarnym koniem tego biegu. Nie sa stawiani w roli faworytów nawet do medalu , jednak zawsze trzeba się z nimi liczyć. Skład jest bardzo doświadczony. Lesser, Rees, Doll i Nawrath. Doll i Nawrath już mieliby medal w sztafecię łaczonej ale Niemka Voigt fatalnie strzelała i panowie nie zdołali tego odrobić. Liderem jest Doll który był blisko medalu również w sprincie czy biegu inwidualnym. Rees równiez blisko podium na dochodzenie. Lesser zawsze ambitny i skutecznośc na strzelnicy blisko 90%. Niemcy szans z Francja i Norwegia są bez szans jednak przy dobrym strzelaniu mogą powalczyć z Rosjanami i braż. Miejsce w Top6 to obowiązek nawet przy nienajlepszym strzelaniu przegrają najwyżej ze Szwedami a to nadal 5 lokata.  Oba typy oceniam na bardzo wysoko.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biatlon sztafeta mężczyzn (Typy ) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie