Biatlon sztafeta panów ( typy)

Kolejny dzień zmagań na Biatlonowych trasach w Finlandi, dzisiaj czas na sztafete panów. Transmisja od 14:30 w Eurosporcie.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Francja – Szwecja 1 @1,30 Fortuna

Francuzi są dzisiaj głównymi faworytami do złota, pod nieobecnośc w składzie Norwegi braci Boe. Igrzyska pokazały że są drugą nacją na świecie za Norwegami. Dzisiaj biegną ponownie w bardzo mocnym zestawieniu jedna mała zmiana za F. Cloude pobiegnie Gigonnat, cięzko ocenić czy to zmiana na lepsze czy na gorsze, jednak jak zawsze kluczowymi zawodnikami są Jaqquelin i Fillion Mailet którzy najwięcej zawsze zyskują swoim kapitalnym biegiem. Na nich zwycięstwo płacą tylko @2, co w Biatlonie nie jest wcale takie pewne dlatego gram ich ze Szwedami.

Szwedzi natomiast od tego roku biegają żelazną czwórką zaczynają słabsi Femling i Nelin, jeśli Ci dwaj po dwóch zmianach są wysoko Szwedzi mogą liczyć na dobry wynik, kolejne okrażenia pokonują Ponsiluomma i Samuelsson. Po wykluczeniu ze startów ekipy Rosyjskiej oczywiście Szwedzi mogą być na podium, pewnie powalczą o nie z Niemcami. Jednak Francja i Norwegia gdy biegną w mocnych składach to za duże progi. Na Igrzyskach Szwedzi na 5 lokacie. 1.30 stracili do Francuzów.

Niemcy Top 3 @1,50 fortuna

Niemcy również po zakończeniu kariery przez Peiffera biegną żelazną czwórka Lesser bardzo pewny na strzelnicy blisko 90% , dalej Rees, Doll i Nawrat, Niemcy pod nieobecność Rosjan będą teraz zawsze kandydatami do podium i już nie będzie raczej można łapać kursów na ich podium powyżej @2 jak to było jeszcze do niedawna. 1,50 jeszcze można zaryzykować. Bo czuję że dzisiaj powalczą oni nawet z Norwegami o drugie miejsce przy ich brakach. Niemcy na Olimpiadzie 4 lokata.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biatlon sztafeta panów ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie