Biatlon w Rupholding ( Typy)

Wczoraj w Rupoldhing odbył się sprint kobiet, dziś czas na start mężczyzn z których typuję na dzisiejsze zawody parę Samuelson – Loginov  2 @1,90 forbet. Transmisja od 14:30

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Stawiam w tym pojedynku na Rosjanina ponieważ im bliżej Igrzysk widać że jest w bardzo formie biegowej jak i strzeleckiej. Ostatnie występy pokazują to. Poczatek sezonu miał fatalny miejsca w trzeciej dziesiątce w Ostersund mówily wiele. Znaczna poprawa przyszła w Hochfilzen gdzie zajał 4 miejsce w sprincie z 1 pudłem. w Anency 12 miejsce również 1 pudło. Ostatni występ w Oberhofie wspaniały zwycięstwo. Zdecydowanie bardziej mu pasują biegi krótkie z dwoma strzelaniami. Widać że bardzo mocno szykuję się aby namieszać na Olimpiadzie.

Szwed Samuellson tylko  tał w tym roku na podium u siebie w Szwecji w Ostersund, był  drugi w biegu pościgowym tydzień temu. Jemu znowu odwrotnie lepiej wiedzie się w biegach dłuższych. Sprinty obecnie mu wychodzą średnio. W Hochfilzen dopiero 14 w Anency 9 miejsce i Oberhofie również 14. Ostatnie 3 pojedynki na korzyść Rosjanina myślę że są duże szansę aby zwyciężył poraz czwarty. Kurs napewno warty.

Fillion Maillet Top 3 @1,75 STS

Drugi typ na typowy strzał Francuz mi zaimponował tydzień temu w biegu pościgowym z odległej pozycji wygrał, myślę że jeśli strzeli 10/10 nie jest bez szans nawet na zwycięstwo.

Typy:

Samuelsson – Logibov 2 @1,90 forbet

Fillion Maillet Top 3 @1,75 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biatlon w Rupholding ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie