Biatlon we Francuskim Grenoble – sprint kobiet

TYm razem gospodarzem zmagań Biatlonowych bedzie Francuskie Grenoble. Na sprinty wybrałem dwa zakłady, transmisja oczywiście na antenie Eurosportu od 14:15

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2021

Alimbekava – Tandrevold 1 @1,65 Betclic


Białorusinka moim zdaniem jest w tym roku jedna z najwiekszych pozytywnych zaskoczeń. W tym roku biegała w trzech sprintach w Oestersund 11 i 4 miejsce w Hochfilzen również 4 lokata. 92% na strzelnicy też mówi o sobie że te wyniki nie wzieły się z przypadku. Podpora reprezentacji Białorusi, jest to godna następczyni Darii Domraczevej. W każdym z trzech sprintów wygrała z Norweżką Tandrevold.


Norweżka natomiast 3 i 27 miejsce w Oestersund , 53 w Hochfilzen, bardzo niepewne strzelanie jak i nienajlepszy bieg. Strzela na 83% . Myślę że od razu tego nie poprawi, nawet przy równym strzelaniu myslę że wyżej będzie Białorusinka, dlatego 1,65 pobieram z Betclic.


Hanna Oeberg – Herman 1 1,42 STS


Hanna Oeberg wydaję mi się że dopiero się rozkręca. Ma tylko 77% na strzelnicy ale jej bieg jest szybki, oczywiscie nie moze sie porownywac do swojej mlodszej siostry Elviry jednak sprinty wychodzą jej dobrze mimo niecelnych strzelań. W Oestersund na swoim terenie  wygrała  a w Hochfilzen 5 miejsce przy dwóch pudłach co mozna uznac za sukces tej dziewczyny.


Denisse Herman zawsze słyneła z bardzo dobrego biegu a słabszej postawy na strzelnicy, jednak Niemka w tym roku na tarczach prezentuję się calkiem przyzwoicie 85 %  nie wierze ze sie tego spodziewała. W Oestersund była 25 i 9. W Hocfilzen 13 również dwa pudła jak Oeberg ale Szwedka pokonała ją o ponad 30 sekund, więc tu różnica jest widoczna gołym okiem , trochę niski kurs jak na biatlon ale myślę że w tym pojedynku górą będzie ponownie Szwedka.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biatlon we Francuskim Grenoble – sprint kobiet Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie