Biatlonowe zmagania na dochodzenie – Typy bukmacherskie.

W Fińskim Kontiolahty odbywają się pierwsze zawody w tym roku. Na dzisiejsze biegi na dochodzenie proponuję dwa typy u panów.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Johanes Boe wygra @1,70 STS

Norweg wyruszy do jutrzejszego biegu 11 sekund przed Legreidem i aż 29 przed Romanem Ressem. Tak naprawdę on sam może sobie zaszkodzić fatalnie strzelając bo o formę biegową można być spokojnym. W sprincie wygrał o 11 s ale miał karną rundę a jego najgrozniejsi rywale jej nie mieli, więc z samym Legreidem wygrał na 10 km trasie blisko 35 sekund. I uważam że tylko może przegrać właśnie z nim ponieważ ten kolega z kadry słynie z niesamowitego strzelania ale biegowo nie ma szans do Johanesa. Na zwycięstwo kurs w fajny bo w moim odczuciu jest jakby był zestawiony z Legreidem, reszta bardzo dużo traci. W sztafecie potwierdził formę ponieważ przejmował zmiane na równi w Niemcem a na mecie wygrał o ponad 40s a więc znowu możemy mieć doczynienia z dominacją Johanesa.

Fillion Mailet Top 10@ 1,70 fortuna

Francuz uwielbia tą konkurencję, to mistrz Olimpijski z Pekinu w biegu na dochodzenie, wczoraj mu nie poszło gorsza forma biegowa ponieważ tylko jedno pudło a 1,14 straty i 14 lokata, jak wspomniałem Francuz kilkakrotnie wygrywał w poprzednim  roku takie biegi. Do czołowej dziesiątki traci tylko 5 sekund a nawet dalej są zawodnicy w jego zasięgu jak Dale czy Zobel. Do trzeciego Resa traci tylko czterdzieści parę sekund. Jeśli jutro by strzelił 18/20 jestem pewny że  w top 10 będzie. Ze startu pobiegnie między innymi ze Szwedem Ponsiluomą który wygrał bieg inwidualny i będzie nadawał tempo. Obaj będą ostro gonić

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biatlonowe zmagania na dochodzenie – Typy bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie