Biatlonowy Sprint Kobiet – Typy Bukmacherskie.

W ten weekend w Hochfilzen odbędą się konkurencje w biatlonowym pucharze świata. W Czwartek startują kobiety w sprincie. Transmisja od 14:10

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Davidova – Person 1 @1,45 Forbet.

W fińskim kontiolahti odbył się również sprint a w nim świetny wnik wykręciła Szwedka 3 lokata, zero pudeł i straciła 24 s do liderki. Davidova trochę zawalila strzelanie mając dwa pudła co dało 22 lokatę, teraz idealna okazja na przełamanie. Czeszka napewno lepiej biega, co pokazała w biegu na dochodzenie gdzie awansowała na 11 lokatę. Uważam że z jeśli strzeli nawet jedno pudło więcej od Szwedki to z nią mimo wszystko wygra. Persson aby osiągnąć wynik musi strzelać bezbłednie jak to miało miejsce w Finlandi. Nie wierzę że Davidova dwa razy z rzędu zawali sprint.

H.Oeberg – Hauser 1 @1,50 fortuna

Dla mnie Hanna obok swojej siostry Elviry to jedne z głównych faworytek nie tylko tych zawodów ale całego PŚ. Tu taka sama sytuacja jak w sytuacji Davidovej. Szwedka nie powinna zawalić sprintu jak to miało miejsce w Finlandi gdzie zaliczyła aż 3 pudła co dało dopiero 18 lokatę. Austriaczka wygrała sprint. Oczywiście może ponownie te zawody wygrać ponieważ zawsze słyneła ze świetnego strzelania ale za słabszego biegu. 3 pudła w sprincie to Oeberg miała bardzo dawno temu. Już w biegu na dochodzenie obie miały 17/20 i Szwedka dogoniła Austriaczkę widać jaka duża róznica jest w biegu, jednak tu strzelanie zdecyduję.

Typy:

Davidvova = Persson 1 @1,45 forbet

H. Oeberg – Hauser 1 @1,50 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biatlonowy Sprint Kobiet – Typy Bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie