Bieg inwidualny w Anterselvie ( typy)

Tym razem rywalizacja biatlonowa przeniosła się do włoskiej Anterselvy. W dzisiejszym dniu odbędzie się bieg inwidualny mężczyzn. Z tych zawodów typuję parę Doll – Smolski 2 @1,85 fuksiarz

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Dla Smolskego to bez wątpienia najlepszy sezon w karierze, jest 7 w pucharze świata z 360 pkt na koncie W tym roku w biegu inwidualnym zajał 19 miejsce z 3 pudłami w Oestersund, widać jednak że jego forma idzie zdecydowanie do góry, im bliżej Igrzysk, miejsca na podium w Oberhofie mówią same za siebie , szczególnie jest bardzo mocny na strzelnicy skuteczność blisko 90% stawia go dziś w roli czarnego konia moim zdaniem, gdzie dobre strzelanie jest kluczowe do osiągniecia sukcesu.

Doll ma słaby sezon 14 miejsce 272 pkt . W Oestersund dopiero 32 miejsce z 4 pudami. Co prawda było kilka podium w tym roku również też u siebie w Oberhoffie, jednak w jego przypadku kuleje strzelanie, szczególnie w postawie stojącej, w biegu na dochodzenie w Niemczech zawalił je spadając z podium na koniec dzieśiatki. Dziś bieg długi myślę że aby wygrać z Białorusinem musiałby minimum tak samo strzelać co jest bardzo wątpliwe przy dużym zmęczeniu.

Typ:

Doll – Smolski 2 @1,85 fuksiarz

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bieg inwidualny w Anterselvie ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie