Bieg Narciarski 50 km Mężczyzn ( typy)

Jutro w odbędzie się bieg na 50 km w stylu dowolnym w biegach narciarskich panów. Jednym z typów będzie para Bolshunov – Holund 1 1,50 fortuna. Transmisja od 7:00 czasu Polskiego.

biegi narciarskie 2020

Długo się zastanawiałem jaki typ wybrać na Rosjanina czy z Klaebo czy Holundem. Ostatecznie wybrałem pojedynek z Hansem, dlatego że niewiadomo jak potoczy się bieg jeśli nie uda się ucieknąć Rosjaninowi to Klaebo mistrz Olimpijski ze sprintu z nim wygra na finiszu. Holund oczywiście to nie jest jakiś żółtodziób. To wielokrotny medalista wielkich imprez. Jednak uważam że Aleksander ma największe szansę na zwycięstwo.Jest bardzo silny fizycznie i wydaję się że niesposob go zmęczyć. Im dłuższy dystans tym się lepiej i pewniej czuje. Aleksander na Igrzyskach wygrał w Skialtonie ale to z jaką przewagą to zrobił jest warte odnotowania, po części klasycznej miał 30 s przewagi nad Holundem, jednak w dowolnym go poprostu zniszczył dokładając dwie minuty. Biegnąc sam ze sobą przez większośc trasy. Oczywiście w sobotnim biegu będzie musiał rozsądniej dysponować siłami bo ten bieg będzie trwać ponad 2 godziny. Rosjanin jest też mistrzem w sztafecie, vicemistrzem na 15 km ale w klasyku i brązowym medalistą w sprincie drużynowym.

Holund napewno czuję niedosyt, dwa 4 miejsca w biegach inwidualnych napewno bolą, w sztafecie bieg stylem dowolnym biegł bardzo dobrze jednak nie było szans na dojście Rosjan. Holund lubi oba style, to już bardzo doświadczony zawodnik, być może powalczy o medal, jednak grozniejszym rywalem dla Bolszunowa wydaję się być Krueger który uwielbia ten styl. Bardzo trudno jest wytypować ten bieg , bo wiele kryzysów może być na trasie, dlatego stawiam tylko na najlepszego zawodnika świata. Ten bieg jest bardzo prestiżowy dla zawodników.

Typy:

Bolshunov – Holund 1 @1,50 fortuna

Spitsov Top 6 @1,33 fortuna

Spitsov – Roethe 1 @1,67 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bieg Narciarski 50 km Mężczyzn ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie