Bieg Narciarski na 50 km panów( typy)

Dzisiaj w Oslo odbędzie się bieg koronny na 50 km w stylu klasycznym gdzie zdecydowanym faworytem wydaję się Livo Niskanen który pod nieobecność Rosjan i Klaebo jest stawiany w roli faworyta. Gdyby był to bieg inwidualny to byłoby pewne jednak masówki swoimi prawami się rozgrywają i kurs 1,70 na Fina nie opłacalny moim zdaniem.

biegi narciarskie 2020

Ja natomiast proponuję pojedynek Fińsko – Czeski : Hyvarinen kontra Novak 1 @1,54 Obaj panowie nie są jakimiś gwiazdami biegów narciarskich , jednak forma Fina pozwala mi postawić na Niego. Hyvarinen jest cieniu Niskanena jednak w tym roku osiąga bardzo przyzwoite rezultaty w stylu klasycznym. Już 3 stycznia podczas TDS z Val Di fieme zajął 11 miejsce na 15 km gdzie jego rywal z Czech był dopiero 29.

W Skialtonie na Igrzyskach po części klasycznej był 7 jego rywal stracił 1 minutę co jest bardzo dużo jak na bieg wspólny. Idąc dalej na 15km C interwał Hyvarinen 6 lokata zmiażdżył swojego rywala który był na 50 miejscu ze stratą 3 minut do Fina.

Fin nawet na 30 w stylu dowolnym na Igrzyskach który jest jego gorszym potrafił być w Top 20 gdzie Novak został zdyskwalifikowany. Widać że forma Fina jest zdecydowanie wyższa oczywiście o miejscu na podium nie może być mowy jednak miejsce w Top 10 jest jak najbardziej w zasięgu. Novak jest młodym zawodnikiem 4 lata młodszym jednak widać że do dobrej formy mu daleko i napewno nie osiągnie jej w tym roku

Typy:

Hyvarinen – Novak 1 @1,54 etoto

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bieg Narciarski na 50 km panów( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie