Bieg Sztafetowy w biegach panów. (Typy)

W biegach narciarskich jesteśmy już za połową zmagań ma Igrzyskach. Niedziela to czas sztafety męskiej 4 x 10 km. Transmisja od godziny 8 czasu Polskiego. Pierwszym typem z tego biegu jest pojedynek:

biegi narciarskie 2020

Niemcy – Włochy 1 @1,55

Czy panowie z Niemiec w sztafecie są wstanie powtórzyć sukces pań z wczoraj i sięgnąć po srebro Olimpijskie? Moim zdaniem nie. Ich czwórka Bruger, Moch, Notz i Boegl , nie mają takiego lidera jak chociażby Henning u pań która zrobi przewagę. Jednak gdy przyjrzymy się ekipie Włoskiej to można być optymistycznym co do tego typu.

W klasyku Włosi wyglądają bardzo dobrze Pellegrino i szczególnie De Fabiani mogą zrobić mała róznicę ponieważ ten styl mu leży miał 6 czas. z części klasycznej w skialtonie, ale nie sądze aby utrzymał tempo Bolszunova czy Niskanena. Jednak im dalej w las tym z Włochami będzie gorzej, w stylu dowolnym mają słabych zawodników Salvadoriego i Graza, którzy blado wyglądają do Niemców Notza i Boegla. Obaj Niemcy wygrali ponad 3 minuty na części dowolnej w skialtonie z Salvadorim. Myślę że trzecia zmiana u Włochów zdeyduję że w tym pojedynku przegrają z wyrównaną drużyną Niemiec.

Rosja czy Norwegia?

Kto wygra w sztafecie ? Faworytów jest dwóch jak w każdych zawodach Rosja i Norwegia. Bliżej mi do Rosjan chyba, mimo że wiadomo jak dojdzie do finiszu to jest Klaebo. Ale czuję że Rosjanie uciekną szybciej, Bolszunow już zrobi robotę pewne ucieknie z Niskanenem. Spitsov czuję się świetnie w dowolnym w Skialtonie gonił czołówke. Myślę że ta dwójka zrobi robotę i Rosja wygra. Norwegia poza finiszem Klaebo czy solidnym Holundem nie pokazała w tych Igrzyskach nic. Ale typ ten to tak naprawdę loteria.

Typ:

Rosja @1,70 zwycięstwo

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bieg Sztafetowy w biegach panów. (Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie