Biegi dystansowe w Davos

Niedziela to w Davos biegi na 10 i 15 km kobiet i mężczyzn. Transmisje oczywiście w Eurosporcie. Na dziś wybrałem dwa typy:

biegi narciarskie 2020

Johaug zwycięstwo @1,55 forbet

Therese Johaug bez wątpienia po odejsciu Bjergen jest najwiekszą gwiazdą biegów narciarskich na dystansach. Zlota na najwazniejszych imprezach i zwyciestwa w pucharze swiata o tym swiadczą, jednak od dwoch lat wyrasta jej grozna rywalka Frida Karlson,  tak naprawde ten bieg będzie rywalizacją tych dwóch zawodniczek , reszta jest bez szans.W stylu dowolnym w tym roku odbył się jeden taki wyścig gdzie walka trwała dosłownie do samej kreski i o 0,3 wygrała Szwedka. Teraz okazja do rewanżu i myślę że Johaug owiele lepiej poprowadzi ten bieg. Jeszcze raz zaryzykuje na Norweżkę. Po tym kursie myslę że warto.

Bolshunov – Ustiugow 1 1.50 forbet

 Bolszunov fatalnie zaprezentował się w Lillehamer tracąc prawie 1,30 min do zwyciężcy przegrał i z Ustiugowem, wczoraj Ustiugow świetnie sie zaprezentował w sprincie, nie sądze że tak dobrze pojdzie mu w biegu na 15 km. Bolshunov jest głównym faworytem nie tylko bukmacherów jak i moim. Rok temu  wygrał  w Davos 15 km, więc jemu ta trasa jak najbardziej pasuję Zdobywca kryształowej kuli z poprzedniego sezonu musi odrabiac punkty  jesli chce zrobic to kolejny raz. Uważam że podium najlepszego Rosjanina to jutro pewniak.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biegi dystansowe w Davos Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie