Biegi dystansowe w Szwajcarii.

Miejmy nadzieję że dzisiejsze biegi dystansowe będą bardziej obfite niż wczoraj. Dziś typuję dwa typy pierwszym z nim jest Livo Niskanen kontra Johanes Klaebo. Transmisja w Eurosporcie od 13:30

biegi narciarskie 2020

Niskanen – Klaebo 1 @1,55 forbet

 Livo Niskanen to wybitny specjalista w stylu klasycznym, zaryzykuję stwierdzenie że jeden z lepszych w XXI wieku. W tym roku odbył się tylko jeden bieg dystansowy w klasyku i chłopak wygrał na spokoju to. Przewaga nad Klaebo ponad 40 sekund mówi sama za siebie. On głównie na tych biegach się skupia w pucharze świata  i na imprezach docelowych.

Klaebo to sprinter wybitny, co nie oznacza że w biegach dystansowych daje ciała czy coś w tym stylu, wczoraj wygrał na pełnej kontroli sprint, ale myslę że  dzisiaj może być mu ciężko o podium, chociaż firmy bukmacherskie uważają inaczej, jak napisałem wyżej na początku sezonu w Ruce stracił ponad 40 sekund. Jest to sporo.

Karlsson zwycięzy na 10 km @1,57 forbet

Dodatkowo pobieram jutro  typ na Fridę Karslon że wygra na 10 km w klasyku. Pod nieobecnośc Johaug  jutro jest niemal pewne że wygra, to co wyczynia w tym roku w biegach dystansowych, wczoraj sie nie nabiegała w sprincie nie weszła do 30 tki, i dzisiaj musi zacząć solidnie odrabiać, wiadomo 6 etapów w  dni to sporo i trzeba rozłożyć siły ale myślę że jutro potwierdzi i wygra z około 15 sekundową przewagą minimum. Dziś fajnie sie pokazała Diggins jedna z faworytek do całego cyklu ale to nie jej dystans.

Typy :

Niskanen – Klaebo 1 @1,55 forbet
Niskanen Top 3 @1,35 STS
Karlsson zwycięży @1,57 forbet.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biegi dystansowe w Szwajcarii. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie