Biegi klasyczne Pań i Panów we Włoszech.

Dzisiaj odbędzie się już przed ostatni etap tegorocznego TDS, tym razem rywalizacja w Val Di Fieme zapowiada sie niesamowicie ciekawie. Przygotowałem dwa typy na dziś.

biegi narciarskie 2020

Anderson – Weng 1 @1,55 forbet

Obie panie maja bardzo małe szansę na końcowy sukces chociaz obie dobrze sobie radzą pod góre i dzisiejszy dobry wynik przewaga np nad Rosjanka czy Kertu Niskanen, Moze spowodować że jutro będziemy mieć się czym emocjonować. Szwedka traci 1,14 , jest to jeszcze do odrobienia ale będzie to ciężko. 4 dni temu w Leizeneide odbył się bieg na 10 km klasykiem świetnie biegła, długo wydawało się że wygra, jednak kertu Niskanen pobiegła bieg życia, jednak Ebba straciła do niej 18 sekund. H. Weng ponad 1 minutę. Po wycofaniu sie z wyścigu Friddy Karlsson to Anderson powinna nadawać ton rywalizacji w tym biegu i podejmować próby urwania jak to było rok temu we Włoszech. Ostatecznie rok temu Szwedka była 3 przegrała finisz Henning i Neprayaeva. Bede mocno zdziwiony jeśli dziś przegra z Norweżką która szuka formy i wydaję że dla Niej celem jest bycie w drużynie na Igrzyska.

Niskanen – Yakimushkin 1 @1,40 forbet

Livo Niskanen to wybitny specjalista w stylu klasycznym. W tym roku odbyły się tylko dwa biegi dystansowe w klasyku i chłopak wygrał oba na spokoju to. Ma bodajże 8 zwycięstw PŚ i wszystkie wygrane w stylu klasycznym na dystansach. Dziś start masowy u mężczyzn pewnie będzie ciężko o atak, ale mimo wszystko Niskanen jest dla mnie jednym z faworytów. Rosjanin dobrze sobie również radzi w takich biegach miejsca w 10 tce o tym swiadczą jednak Niskanen to mimo wszystko dla mnie klasa i myślę że to on będzie nadawać ton biegu.

Typy

Anderson – Weng 1 1,55 forbet

Niskanen – Yakimushkin 1 @1,40 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biegi klasyczne Pań i Panów we Włoszech. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie