Biegi kobiet 10 km Klasykiem

Dzisiaj w Pekinie odbędzie się bieg technika klasyczną na 10 km, gdzie murowaną kandydatką do złota jest Therese Johaug, jednak kursy są mało atrakcyjne na jej zwycięstwo. Na dziś proponuję nastpujące zakłady.

biegi narciarskie 2020

Anderson – Henning. 1 @1,50 forbet

Ebba Anderson lubi oba style, dziś na 10 km klasykiem myślę że powalczy o medal po niepowodzeniu w biegu łaczonym gdzie nie dała rady w stylu dowolnym tracąc bardzo dużo do najlepszych. Zle rozłożyła sily i bieganie na wysokosciach ją wykończyło. W tym roku odbyły się 3 biegi klasyczne na dystansach w których w każdym była w czubie. W Ruce 4 miejsce. Leizerheide – 2. Val di fieme -4 Także myslę że ona dziś mocno powalczy

Henning to głównie klasyk i to jedyny bieg gdzie może o coś walczyć. W tym sezonie osigała fajne wyniki odpowiednio 3,20,5 miejsce. Tak więc w Ruce wygrała ze Szwedką. Cięzko powiedzieć w jakiej jest formie ale to napewno najważniejszy start dla niej i da z siebie wszystko. W skialtonie na części klasycznej jednak straciła 32 sekundy do Ebby, na 7,5 km trasie. Myslę że Henning zakręci się około 7-8 pozycji.

Jednak moim czarnym koniem jest Teresa Stadlober która jest w super dyspozycji. Po wywalczeniu brązowego medalu będzie chciała walczyć o kolejny. W Części klasycznej była w czołówce nic nie tracąc do czołówki a to było 3/4 dystansu jaki będzie biegła dzisiaj i fortuna płaci na Top 6 @2,80 uważam jest to warte zaryzykowania.

Typy :

Anderson – Henning 1 @1,50 forbet

Niskanen – Parmakoski 1 @1,40 fortuna

Stadlober Top 6 @2,80 fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biegi kobiet 10 km Klasykiem Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie