Biegi na dochodzenie w Biatlonie (typy)

Niedziela to w Fińskim Kontiolahti czas na biego na dochodzenie pań i panów. Sprinty były bardzo wyrównane i są małe różnicę między zawodnikami, dlatego na jutro szukam małych niespodzianek po wyższych kursach. Pierwszym zakładem jest:

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Jaquellin Top3 @2,50 STS

Francuz był szosty w sprincie ale miał aż dwa pudła, lepszy pod tym względem biegowo był tylko Samuelsson o 2 sekundy, strata do lidera to tylko 34 sekundy a do podium zaledwie 5. Przed nim są zawodnicy Bakken i Kuehn. Których  przy równym strzelaniu Francuz bierze na mięko. Bieg jest długi bo aż 12,5 km cztery strzelania. Francuz pokazał w sztafecie że bardzo szybko i celnie strzela gdzie wyprowadził ekipę trójkolorowych na czoło. Jeśli nie zawali strzelań myślę że na podium są duże szanse. Przy nieobecności braci Boe już szczególnie. Kurs warty a myślę że nie będzie dużych różnic. Zwycięstwo zarezerwowane jest dla Filliona  ale pozostałe dwa miejsca na podium są jak najbardziej w zasięgu.

Roeiseland Top 3 @2,10 STS

Tu podobna sytuacja jak z Francuzem. Marte to liderka PŚ. Jest najlepsza na tą chwilę co potwierdziły Igrzyska. W sprincie była 8 ale miała dwa pudła. Jedno mniej i walczyłaby o zwycięstwo. Wydaję się że podium jeszcze bardziej prawdopodobne bo strata 28 sekund do liderki Hermman. Szansę duże ponieważ przed nią są bardzo niepewne zawodniczki na strzelnicy jak Eckhoff, Hermman czy Nilson która odniosła zyciowy sukces będąc na podium wczoraj. Jestem przekonany że te 28 sekund będzie szybko zlikwidowane. A napewno do kilku zawodniczek, ponieważ Olsbu jest najlepsza strzelczynią z czołówki, oczywiście może ktoś wyskoczyć  niespodziewanie z gładkim strzelaniem. Ale podium jest bardzo prawdopodobne

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biegi na dochodzenie w Biatlonie (typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie