Biegi Narciarskie w Falun ( typy)

Dzisiaj w Falun odbędą się biegi pań i panów na 10 i 15 km w stylu dowolnym. Pierwszym zakładem jest pojedynej Norwegów Krueger – Holund 1 @1,40 forbet. Transmisja od 11:15 na antenach Eurosportu

biegi narciarskie 2020

Krueger – Holund 1 @1,40 Forbet.

Pod nieobecność Rosjan, między innymi Bolshunova a także Johanesa Klaebo to właśnie Siemen krueger jest faworytem do zwycięstwa w tym biegu. To wicemistrz Olimpijski z Pjongczangu i wicemistrz świata z Oberdorfu na tym dystansie. W tym roku dwa biegi na 15 km już wygrał w Lillehammer i Davos, Holund był tam odpowiednio 2 i 5. Holunda często prześladuje 4 miejsce, zdecydowanie woli biegi masowe, gdyby taki dzisiaj się odbywał nie zagrałbym na Kruegera.

H. Weng Top 10 @1,35 fortuna

Top 10 dla multi medalistki wielkich imprez to minimum.Jest grupka zawodniczek co zalicza się do Top 10 i w tej ekipie jest właśnie Heidi. Nie ma Rosjanek to kolejny argument. To również jeden z ulubionych dystansów jak nie najlepszy. W tym roku między innymi 9 w Lillehammer, czy 5 w Davos. Wydaję się że jeszcze bardziej lubi biegi masowe, jednak dziś z byciem w 10tce nie powinno być problemu.Szansę duże.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biegi Narciarskie w Falun ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie