Biegi Narciarskie w Lahti ( typy)

Dzisiaj w Lahti odbędą się biegi na 10 i 15 km w stylu klasycznym pań i panów. Z tej okazji przygotowałem dwa typy :

biegi narciarskie 2020

Klaebo – Valnes 1 @1,37 STS

Obaj panowie to sprinterzy, jednak bardziej uznany i większe sukcesy ma zdecydowanie Klaebo, który w sprintach w 90% nie ma sobie równych ale na dystansach sobie radzi dość dobrze. Na igrzyskach gdzie warunki były bardzo trudne porywisty wiatr i siarczysty mróz, jednak utalentowany Norweg zajął 3 miejsce co było świetnym wynikiem tracąc tylko 37 do Niskanena. Na początku stycznia w Val di Fiemme wygrał na 15 km podczas TDS. w Lenzerheide czwarta lokata, także myślę że po wczorajszym zwycięstwie w sprincie będzie się ponownie bił o podium na dystansie.

Valnes to główne sukcesy ma w sprintach jednak na dystansie coraz częściej znajduję się w 10tce. Co prawda na Igrzyskach ten dystans nie wyszedł mu bo 15 miejsce i strata ponad 2 minuty mówią wiele. Ale w tym roku zajmował już miejsca w Top 10. Na poczatku sezonu w Ruce nawet wygrał z Klaebo dwie 2 lokaty, Jednak w TDS 7 i 8 miejsca na dystansie i na Igrzyskach porażka z Klaebo, myślę że Eric w dziesiątce będzie jednak na pojedynek z kolegą z reprezentacji to za duże progi.

Niskanen – Karlsson 1 @1,33 fortuna

Obie zawodniczki są na dwóch odmiennych biegunach jeśli chodzi o formę Karlsson miała być gwiazdą Igrzysk i zagrozić Johaug,jednak w wielu konkurencjach bardzo słabe wyniki, tylko zdobyla medal w sztafecie 4 x 5 km. W chinach dopiero 12 miejsce na tym dystansie strata blisko 1,30. A Niskanen co start zaskakuję im starsza tym lepsza kapitalny bieg iświetne Igrzyska, srebro i przegrana o 0,4 z Johaug. Teraz bieg na swojej ziemi to również handicap. Co prawda w Chinach warunki nie sprzyjały Szwedką ani Karlsson ani Anderson sobie nie radziły z wysokością i wiatrem jednak nawet w  dobrych warunkach nie wygrają z Niskanen, która ma życiową formę i jest liderką reprezentacji. Kurs niski ale myślę dość pewny.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biegi Narciarskie w Lahti ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie