Biegi Narciarskie w Pekinie ( typy)

Dzisiaj w Pekinie czas sprintów. u panów niesamowitym faworytem jest Klaebo u pań Szwedki Dalqvist i Sundling. Transmisje od 12:00 w Eurosporcie. Pierwszym typem jest w pojedynku Szwedek stawiam na Maję Dalqvist.

biegi narciarskie 2020

Dalqvist – Sundling 1 @1,80 Totalbet

Według bukmacherów obie Szwedki są głównymi faworytkami biegu sprinterskiego kobiet. Jednak w moim zdaniem zdecydowanie wyżej widzę Maję Dalqvist która zdominowała sprinty w tym roku. Jest liderką klasyfikacji sprintereskiej, cztery zwycięstwa w tym roku mówią wiele. Wygrywała kolejno w Ruce, Lillehammer, Davos i Dreznie. I to wszystko w stylu dowolnym. Zawodniczki i zawodnicy biegają na wyskości ale w sprintach nie powinno mieć to znaczenia. Sundling w tym roku była 4 w Dreznie. Dla mnie zdeycowana faworytką jest Dalqvist do złota i kurs 1,80 z totalbet jest bardzo atrakcyjny. Uważam że prędzej zagrozić jej może np Lampić.

T.U Weng – A Dyvik @1,61 Ewinner.

Weng to sprinterka w tym roku już udowodniła że stać ja na podium nawet przy większym szcęściu. Była 3 w Lillehamer , 7w Leizerheide w TDS w sprintach 5 w Davos a więc cały czas kręci się wokół finałów czego nie można powiedzieć o Szwedce Dyvik która największe sukcesy osiagała już i jeśli już to w stylu klasycznym. Jej największym sukcesem jest 4 miejsce w sprincie w Falun na MŚ. Jeśli nic nie wydarzy się na trasię to zakład powinien siaść.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Biegi Narciarskie w Pekinie ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie