Bonus bez depozytu w eWinner. 10 PLN dla każdego!

eWinner dla graczy przygotował odmienioną aplikację mobilną, a każdy, kto zdecyduje się ją wypróbować, będzie mógł odebrać premię bez wpłaty w wysokości 10 PLN!

Bonus bez depozytu w eWinner. 10 PLN dla każdego!
Bonus bez depozytu w eWinner. 10 PLN dla każdego!

Gracze świętują urodziny eWinner

Zbliżają się drugie urodziny legalnego bukmachera eWinner. Strona www.eWinner.pl staje się coraz popularniejsza, może pochwalić się sporą liczbą zadowolonych klientów, a do tego jest mocno rozpoznawalna dzięki działaniom sponsorskim i marketingowym. Wydaje się więc, iż jest to marka, która na dobre zadomowi się na polskim rynku typerskim. Tegoroczne urodziny to więc dopiero początek!

Bukmacher ogłosił, że przygotował nową aplikację mobilną dla graczy. Każdy, kto chce obstawiać na telefonie, może to teraz zrobić ze specjalnym bonusem w wysokości 10 PLN. Prezent jest przyznawany jako freebet, co oznacza nic innego jak darmowy zakład.

Można powiedzieć, że przygotowany został przez eWinner bonus bez depozytu, dlatego iż w tym przypadku nie trzeba w ogóle przelewać jakichkolwiek pieniędzy, by zgarnąć środki na grę. A przy tym można wykorzystać je na granie prawdziwych meczów i wygrywanie realnych pieniędzy!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus bez depozytu w eWinner. 10 PLN do odebrania!

Aby otrzymać 10 PLN od bukmachera eWinner, potrzeba przede wszystkim zainstalowania najnowszej apki do typowania. Z kolei obstawianie możliwe jet dopiero po utworzeniu darmowego konta. Jedno i drugie można załatwić za pośrednictwem strony internetowej www.eWinner.pl.

Freebet od eWinner jest dostępny tylko i wyłącznie dla osób, które były zarejestrowane u tego bukmachera do dnia 26 września do godziny 23.59. 10 PLN można wykorzystać z kolei do 30 września.

Jak zagrać za 10 PLN na koszt eWinner?
🥇🥇🥇

  1. Wchodzimy na www.eWinner.pl i pobieramy aplikację mobilną
  2. Logujemy się w apce na swoje konto
  3. Grając kupon AKO, wybieramy z listy „Urodzinowy freebet na nową aplikację!”

Należy pamiętać, iż łączny kurs kuponu nie może wynieść więcej niż 10.00. Premia jest przyznawana tylko przy najnowszej wersji oprogramowania, tak wiec być może konieczne będzie przeprowadzenie aktualizacji.

Kto jeszcze nie posiada konta w eWinner, może na stronie internetowej www.eWinner.pl utworzyć je w każdej wolnej chwili. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” jest do odebrania 110 PLN jako zakład bez ryzyka. Na nowo zarejestrowanych czeka też do 500 PLN doładowania przy drugim depozycie.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bonus bez depozytu w eWinner. 10 PLN dla każdego! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie