Bonus specjalny w BetClic. Kod promocyjny na cashback 500 PLN!

Startuje legalny bukmacher BetClic, a wraz z nim możliwość odebrania bonusu specjalnego! Zobacz, co należy zrobić, by zgarnąć wyjątkowy cashback 500 PLN! Mamy dla was kod promocyjny!

Bonus specjalny w BetClic. Kod promocyjny na cashback 500 PLN!
Bonus specjalny w BetClic. Kod promocyjny na cashback 500 PLN!

Betclic kod promocyjny dla Polaków

Bonus powitalny BetClic to propozycja dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie posiadają konta na stronie tego bukmachera. Dopiero od niedawna jest on legalny, dlatego jeśli grałeś w nim wcześniej, teraz ponownie musisz dokonać rejestracji!

Każdy nowy gracz może liczyć nawet na 500 PLN jako cashback. Zwrot jest przyznawany w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie. Jego wartość to 100% wniesionej stawki, czyli nawet 500 PLN!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bonus na start w BetClic Polska

Rejestracja nikomu nie powinna sprawić żadnych problemów. Wystarczy wejść na oficjalną stronę bukmachera bądź do aplikacji mobilnej, a następnie wypełnić krótki formularz online, w którym wpisuje się podstawowe dane na swój temat!

Co ważne bukmacher Betclic nie wymaga od graczy weryfikacji konta od razu, można to zrobić do 90 dni od założenia konta tymczasowego. Do tego czasu gracz może swobodnie obstawiać i korzystać z bonusów i promocji bukmacherskich w Betclic.

Uwaga – tylko przy zakładaniu konta można wykorzystać wyjątkowy kod promocyjny BetClic. Brzmi on „KOD500” i wpisuje się w ostatnim kroku procesu rejestracyjnego!

Bonus powitalny BetClic:

  1. Gracz wchodzi na stronę BetClic.pl
  2. Wypełnia formularz rejestracji konta
  3. Opcjonalnie może wykorzystać kod promocyjny „KOD500
  4. Stawia pierwszy kupon
  5. Dostaje zwrot w razie porażki i to aż do 500 PLN!

Wszystko zależy od samego gracza – stawka pierwszego kuponu, a tym samym wartość pierwszej wpłaty, ma spore znaczenie. W końcu im więcej gracz przegra (ewentualnie), tym więcej będzie mógł otrzymać od legalnego bukmachera Betclic!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bonus specjalny w BetClic. Kod promocyjny na cashback 500 PLN! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie