Startuje legalny bukmacher BetClic, a wraz z nim możliwość odebrania bonusu specjalnego! Zobacz, co należy zrobić, by zgarnąć wyjątkowy cashback 500 PLN! Mamy dla was kod promocyjny!

Bonus specjalny w BetClic. Kod promocyjny na cashback 500 PLN!
Bonus specjalny w BetClic. Kod promocyjny na cashback 500 PLN!

Betclic kod promocyjny dla Polaków

Bonus powitalny BetClic to propozycja dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie posiadają konta na stronie tego bukmachera. Dopiero od niedawna jest on legalny, dlatego jeśli grałeś w nim wcześniej, teraz ponownie musisz dokonać rejestracji!

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Każdy nowy gracz może liczyć nawet na 500 PLN jako cashback. Zwrot jest przyznawany w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie. Jego wartość to 100% wniesionej stawki, czyli nawet 500 PLN!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bonus na start w BetClic Polska

Rejestracja nikomu nie powinna sprawić żadnych problemów. Wystarczy wejść na oficjalną stronę bukmachera bądź do aplikacji, a następnie wypełnić krótki formularz online, w którym wpisuje się podstawowe dane na swój temat!

Uwaga – tylko przy zakładaniu konta można wykorzystać wyjątkowy kod promocyjny BetClic. Brzmi on „KOD500” i wpisuje się w ostatnim kroku procesu rejestracyjnego!

Bonus powitalny BetClic:

  1. Gracz wchodzi na stronę BetClic.pl
  2. Wypełnia formularz rejestracji konta
  3. Opcjonalnie może wykorzystać kod promocyjny „KOD500
  4. Stawia pierwszy kupon
  5. Dostaje zwrot w razie porażki i to aż do 500 PLN!

Wszystko zależy od ciebie – stawka pierwszego kuponu, a tym samym wartość pierwszej wpłaty, ma spore znaczenie. W końcu im więcej przegrasz (ewentualnie), tym więcej będziesz mógł otrzymać od bukmachera!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>