Bonus STS na europejskie puchary. Do odebrania 100 PLN!

Oferta specjalna od legalnego bukmachera STS. Teraz każdy może otrzymać na obstawianie bonus o wartości 100 PLN. Jak to działa? Poznaj szczegóły!

Bonus STS na europejskie puchary. Do odebrania 100 PLN!
Bonus STS na europejskie puchary. Do odebrania 100 PLN!

STS bonus dla obecnych klientów

Nie tylko można otrzymać w STS bonus powitalny. Dla obecnych klientów bukmacherów również cały czas proponuje specjalne prezenty, dzięki którym można obstawiać bez ryzyka lub po prostu za większe pieniądze. W przypadku najnowszej oferty na europejskie puchary do zgarnięcia jest aż 100 PLN!

Opisywana promocja dostępna jest na www.STS.pl. Jeżeli chcemy z niej skorzystać, musimy wejść na stronę internetową bukmachera, a następnie zapisać się, klikając przycisk „Weź udział” w zakładce poświęconej akcji „Bonus od depozytu 100 PLN”. Jest na to czas do końca najbliższego czwartku, to jest 25 lutego.

Betfan kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – kod promocyjny na bonus 600 PLN
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Na jedno konto przypada maksymalnie jedna premia. Może ona wynieść maksymalnie 100 PLN, jednak jej wartość zależy od depozytu promocyjnego złożonego przez uczestnika (szczegóły poniżej).

100 PLN na typy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Środa to typy na Ligę Mistrzów, natomiast w czwartek czekają nas pierwsze rozstrzygnięcia w dwumeczach w Lidze Europy w tym roku. Jest co obstawiać, a oferta dostępna na www.STS.pl pełna jest zakładów. Jeżeli mamy dylemat, co wybrać, możemy sprawdzić:

Jak otrzymać dodatkowe środki w najnowszej ofercie od STS? Oto szczegóły:

  1. Gracz wchodzi na www.STS.pl i zapisuje się do akcji promocyjnej
  2. Uczestnik dokonuje wpłaty dowolnych środków na konto typerskie
  3. Typer stawia zakład o wartości 30 PLN lub więcej z przynajmniej jednym meczem dotyczącym Ligi Mistrzów lub Ligi Europy (kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 1.85)
  4. Po rozstrzygnięciu kuponu kwalifikacyjnego następuje wypłata bonusu – 50% wartości pierwszego przelewu po zapisaniu się do oferty.
STS bonus Liga Mistrzów i Liga Europy
STS bonus Liga Mistrzów i Liga Europy

Dodatkowe środki powinny pojawić się na odpowiednich kontach w ciągu 3 dni od rozstrzygnięcia kuponu.

Obstawianie Ligi Mistrzów z bonusami

Nie ma co ukrywać, że to obstawianie meczy Ligi Mistrzów cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. Gdzie i jakie bonusy można otrzymać na Champions League? Warto to wiedzieć i poznać specjalne kody promocyjne:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Jeżeli nie posiadamy jeszcze darmowego konta u któregoś z bukmacherów podanych powyżej, do odebrania mamy naprawdę wiele bonusów. A większość z nich bez depozytu!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie