Bonusy na Tokio 2020 w eWinner. Medal warty 10.000 PLN!

Kolejna bukmacherska propozycja od legalnego bukmachera na IO 2020. Tym razem w eWinner i tym razem do zdobycia aż 10.000 PLN za każdy medal Polski w Tokio!

Bonusy na Tokio 2020 w eWinner. Medal warty 10.000 PLN!
Bonusy na Tokio 2020 w eWinner. Medal warty 10.000 PLN!

Obstawiasz i trzymasz kciuki za Polaków – więcej wymagań nie ma!

Dzięki najnowszej promocji przygotowanej przez bukmachera eWinner każda osoba u niego zarejestrowana może zdobyć część z puli specjalnych bonusów. W ramach oferty przyznawane jest 10.000 PLN premii za każdy medal, jaki zdobędzie Polska w Tokio. O co dokładnie chodzi? Czy można w tym przypadku grać nie tylko na sporty olimpijskie, ale także typy na Ligę Mistrzów z piłki nożnej i inne? Przygotowaliśmy wszystkie ważne informacje dla każdego typera!

Bukmacher eWinner dodaje do specjalnej puli promocyjnej 10.000 PLN za każdy krążek, jaki Polacy zdobędą na IO 2020. Nie ma znaczenia czy będzie to brąz, srebro czy złoto. Każdy, kto zagra kupon kwalifikacyjny w ciągu 24 godzin przed rozpoczęciem zdarzenia, w którym Polska zdobyła medal, podzieli się z innymi uczestnikami pulą nagród.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Co bardzo ważne – w tym przypadku bonusy sumują się. To znaczy, że przy trzech medalach w ciągu 24 godzin do zdobycia będzie część z zawrotnej kwoty 30.000 PLN! Przy sportach drużynowych jedno podium to jeden bonus.

Razem po medale – eWinner ma bonusy na Tokio 2020

Każdy, kto chce wziąć udział w ofercie specjalnej od bukmachera eWinner, powinien w pierwszej kolejności wiedzieć, jaki kupon trzeba postawić, by zakwalifikować się do tej promocji.

Bonus za medal otrzyma każda osoba, która postawi kupon spełniający następujące warunki:

  • stawka minimum 50 PLN
  • minimum jedno zdarzenie z IO w Tokio
  • kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00

Aby premia została przyznana, kupon musi być zagrany maksymalnie 24 godziny od rozpoczęcia danej rywalizacji medalowej np. wyścigu czy turnieju.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Jakie grać typy na igrzyska olimpijskie? Będziemy was o tym informować na bieżąco, byście nie przegapili żadnej okazji do wygrania pieniędzy!

Brak konta w eWinner? Na start 110 PLN + 500 PLN ekstra!

U bukmachera eWinner cały czas dostępny jest bonus, który można otrzymać po założeniu konta z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Do odebrania są dwa prezenty:

  • 110 PLN jako zakład bez ryzyka
  • 500 PLN w postaci premii od II wpłaty na konto

Wypełnienie formularza online trwa tylko kilka chwil. Od razu po rejestracji można przystąpić do obstawiania wydarzeń sportowych – z igrzysk olimpijskich, ale i nie tylko!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie