Botola Pro: Mouloudia Oujda – Rapide Oued Zem (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Botola Pro piłkarze Mouloudia Oujda podejmą zawodników Rapide Oued Zem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:15. Zapraszamy na analizę!

Botola Pro: Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem. Typy bukmacherskie
Botola Pro: Mouloudia Oujda – Rapide Oued Zem. Typy bukmacherskie

Botola Pro: Mouloudia Oujda – Rapide Oued Zem. Typy bukmacherskie

Mouloudia Oujda walczy w tym sezonie o utrzymanie. Przed sezonem mało kto jednak zakładał, że będą sobie radzić tak słabo. Obecnie po dwudziestu sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia siedem punktów.

Lokują się na czternastej pozycji w tabeli (w lidze występuje szesnaście zespołów). W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami jedenastego w tabeli Difaa El Jadidi. Po pierwszej połowie przegrywali 0:1.

W drugiej części gry zagrali skuteczniej i doprowadzili do remisu 1:1. Był to ich czwarty mecz z rzędu bez porażki, a wic widać u nich znaczną poprawę gry. Rapide Oued Zem jest w znacznie gorszej sytuacji.

Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu sześciu rozegranych meczach zaledwie dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami dwunastego w tabeli Tanger.

Rozegrali dobry mecz i wygrali go 1:0. Oni także notują ostatnio lepsze wyniki. Był to ich trzeci kolejny mecz bez porażki. Jednak na wyjazdach wygrali dotąd tylko jedno spotkanie. Gospodarze grają jednak wciąż trochę lepiej i to oni powinni w tym starciu być faworytem.

MeczTypKursBukmacher
Mouloudia Oujda – Rapide Oued Zem 1(DNB)1,41STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Botola Pro: Mouloudia Oujda – Rapide Oued Zem (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie