Bramka Lewandowskiego po kursie 100.0 w eWinner. Jak zagrać?

Robert Lewandowski strzeli gola w debiutanckim meczu w La Liga? Bukmacher eWinner dla nowych graczy przygotował specjalny kurs aż 100.0! To oznacza wygranie ponad 200 zł za postawione 2 zł!

Bramka Lewandowskiego po kursie 100.0 w eWinner. Jak zagrać?
Bramka Lewandowskiego po kursie 100.0 w eWinner. Jak zagrać?

Kurs 100.0 na gola Lewandowskiego w ligowym debiucie

Najlepszy polski napastnik w najbliższy weekend zagra prawdopodobnie w meczu FC Barcelony z Rayo Vallecano. Kibice w naszym kraju liczą na to, że „Lewy” w tym pojedynku przynajmniej raz wpisze się na listę strzelców i znów pokaże się z dobrej strony tak, jak miało to miejsce w Pucharze Gampera. Szanse na to wydają się być całkiem spore, bo kurs standardowy na bramkę Lewandowskiego to zaledwie 1.45. Na szczęście, można skorzystać z oferty socjalnej marki eWinner i wygrać przy golu „Lewego” znacznie więcej!

Oferta jest przeznaczona dla nowych klientów, a więc tych, którzy jeszcze nie mieli okazji wcześniej rejestrować konta na www.eWinner.pl. Do podania jest kod promocyjny „BETONLINE„, a w pakiecie na start zgarnąć można możliwość postawienia typu na bramkę Lewandowskiego z Rayo po kursie aż 100.0. Dzięki temu można przy stawce 2 złote zdobyć ponad 200 zł wygranej!

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Jak działa promocja z kursem 100.0 na gola Lewandowskiego?

  1. Rejestracja konta z kodem „BETONLINE” na www.eWinner.pl
  2. Dokonanie wpłaty co najmniej 50 zł
  3. Postawienie pierwszego kuponu z typem na to, ze Rober Lewandowski strzeli gola z Rayo (stawka musi wynosić 2 zł)
  4. Zdobycie dodatkowego bonusu w wysokości 200 zł w przypadku trafionego kuponu!

Jak informuje na swojej stronie internetowej bukmacher eWinner, oferta jest dostępna dla tych, którzy rejestrowali konto z kodem „BETONLINE” miedzy 10 a 13 sierpnia (do godziny 20.59). W promocji uwzględniany jest tylko pierwszy kupon, a musi być on postawiony za 2 złote i zawierać typ na zdarzenie “Robert Lewandowski – strzeli gola (BONUS 200 PLN DLA NOWYCH)”.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3574 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Bonus powitalny od eWinner

Bonus w wysokości 200 zł powinien pojawić się na kontach odpowiednich osób w ciągu 24 godzin od zakończenia meczu Barcelony z Rayo.

W ofercie specjalnej dla nowych graczy eWinner zdobyć można jeszcze doładowanie od drugiej wpłaty w wysokości 50% wartości przelewu aż do kwoty 200 zł. Premię tę otrzymać można już za wpłacenie zaledwie 20 zł. Jednocześnie posiadając konto u bukmachera eWinner można korzystać z wielu promocji organizowanych przez tę firmę.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bramka Lewandowskiego po kursie 100.0 w eWinner. Jak zagrać? Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie