Brazylia – Argentyna – Typy bukmacherskie 5 września (niedziela)

11 lipca w finale Copa America Argentyna wygrała z Brazylią 1-0. Dzisiejszego wieczoru obie reprezentacje zmierzą się w ramach eliminacji mistrzostw Świata 2022. Zapraszam do analizy.

Dinamo Zagrzeb - Legia. Bukmacherzy ocenili szanse zespołów
Typy Dnia – 5 września (niedziela)

Brazylia vs Argentyna. Typ i Analiza

Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Arena Pernambuco w Recife gdzie bardzo trudno wskazać faworyta, ponieważ obie drużyny są bardzo mocne kadrowo. Po jednej stronie mamy Neymara, zaś po drugiej Messiego.

Jak więc widać, zapowiadają się wielkie emocje. Po siedmiu rozegranych meczach obie reprezentacje zajmują najwyższe lokaty w tabeli. Brazylijczycy mają dwadzieścia jeden punktów na koncie co oznacza, że wygrali wszystkie mecze, przez co są liderem.

W najnowszej rywalizacji z Chile wygrali 1-0. Wcześniej między innymi pokonali Paragwaj 2-0 i Urugwaj 2-0. Jedyną porażkę w ostatnim czasie odnotowali z wcześniej wspomnianą Argentyną w finale Copa America, mimo że stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych.

Nie zmienia to faktu, że Brazylia sklasyfikowana jest na drugim miejscu w rankingu FIFA. Z kolei reprezentacja Argentyny plasuje się na miejscu szóstym. Jak więc widać, jest to bardzo trudne spotkanie do wytypowania.

Tym bardziej że Messi i spółka także są w dobrej formie o czym świadczy fakt, że w dotychczasowych meczach eliminacji MŚ nie zaznali smaku porażki, a cztery zwycięstwa i trzy remisy. Niewykluczone więc, że obie reprezentacje podzielą się dziś punktami. Niewykluczone, że będziemy świadkami remisu.

Typ: X

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Brazylia – Argentyna – Typy bukmacherskie 5 września (niedziela) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie