Poza eliminacjami Euro 2020 w najbliższy wtorek rozegranych zostanie także parę spotkań towarzyskich, między innymi Brazylijczycy w miejscowości Abu Dhabi mierzyć będą się z Koreą Południową. Transmisja w TVP Sport.

Typy Dnia – 19 listopada (wtorek)

Brazylia vs Korea Południowa. Typ i Analiza

Faworyta tej potyczki bardzo łatwo wskazać, oczywiście są nim Canarinhos, jednak po ich ostatnich meczach można stwierdzić, że ich forma pozostawia wiele do życzenia i jest daleka od ideału. Ostatni raz ze zwycięstwa cieszyli się 7 lipca, czyli podczas spotkania z Peru w ramach finału Copa America.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Przypomnijmy, na stadionie Maracana w Rio de Janeiro Brazylijczycy wygrali 3-1. W następnych meczach towarzyskich prezentowali się delikatnie mówiąc nie najlepiej. Podobnie ostatnio w starciu z Argentyną z którą przegrali 0-1.

Akurat oglądałem to spotkanie i muszę powiedzieć niewiele w nim się działo, 90 minut śledzenia przebiegu tego meczu to był dla mnie stracony czas. Szczerze mówiąc spodziewałem się zdecydowanie lepszego widowiska, w końcu mierzyły się drużyny które w swoich składach posiadają najlepszych piłkarzy Świata jak przykładowo Messi.

Liczyłem więc na kawał dobrego futbolu, no i się przeliczyłem. Moim zdaniem mecz do zapomnienia, a najbardziej zawiodła Brazylia która przez 90 minut stworzyła sobie zaledwie sześć sytuacji bramkowych i oddała tylko jeden strzał w światło bramki. Jak więc widać, zagrała bardzo słabo.

Jakby tego było mało, na początku spotkania, dokładnie w dziesiątej minucie rzut karny zmarnował Gabriel Jesus. Po sukcesie w Copa America Canarinhos niestety nie rozgrywają wielkich spotkań, bardzo się męczą, mają problemy ze skutecznością. Jak będzie z Koreą? myślę że co najmniej jednego gola są w stanie strzelić, ale przez ich niepewną defensywę mogą także co najmniej jedną bramkę stracić.

Dlatego tu widzę over 1,5 po kursie 1.32 w Fortunie. Warto przypomnieć, że wcześniej Brazylia między innymi zremisowała z Nigerią 1-1 i Senegalem 1-1. Koreańczycy z Południa potrafią grać w piłkę. Od 22 marca są niepokonani, w ten dzień towarzysko wygrali z Boliwią 1-0.

W eliminacjach do mistrzostw Świata 2022 rozegrali cztery mecze w których zgromadzili osiem punktów, dwa wygrali, dwa zremisowali, ostatnio z Libanem 0-0. Son który jest w niezłej formie strzeleckiej akurat w tym meczu nie wpisał się na listę strzelców. Czy napastnik Tottenhamu zagra przeciwko Brazylii, stu procentowej pewności nie ma. Mimo to Korea jest tak dobrą drużyną, że jest w stanie zaskoczyć Brazylijskich defensorów, a co za tym idzie? jest szansa że minimum dwie bramki zobaczymy.

Typ: powyżej 1,5 gola