Brentford – Nottingham – Typy bukmacherskie 29 kwietnia (sobota)

Na sobotę zaplanowano trzy spotkania 34. kolejki Premier League. W tym na Brentford Community Stadium w Londynie Pszczoły podejmować będą Nottingham. Transmisja na Viaplay. Zapraszam do analizy.

Brentford - Nottingham - Typy bukmacherskie 29 kwietnia (sobota)
Brentford – Nottingham – Typy bukmacherskie 29 kwietnia (sobota)

Brentford vs Nottingham. Typ i Analiza

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że większe szanse na zwycięstwo mają Pszczoły. Po pierwsze, ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Chelsea 2-0 z pewnością je uskrzydliło. Po drugie, piłkarze Nottingham tragicznie prezentują się na wyjazdach!

Tak więc bukmacherzy nie mieli wyjścia, i bez wahania wystawili niższe kursy na zwycięstwo gospodarzy. Przypomnijmy, po trzydziestu trzech rozegranych kolejkach Brentford z dorobkiem czterdziestu siedmiu punktów zajmuje dziewiąte miejsce w Premier League.

W dwóch ostatnich meczach Pszczoły zdobyły cztery punkty. Wcześniej przed własną publicznością zremisowały z Aston Villą 1-1. Naprawdę, po ich ostatnich meczach pojawiło się światełko w tunelu.

Siedemnasty w tabeli Nottingham mający trzydzieści punktów na koncie broni się przed spadkiem. Można więc się domyślać, że w sobotę goście tanio skóry nie sprzedadzą. Ostatnio pokonali u siebie Brighton 3-1.

Na wyjazdach jednak piłkarze Nottingham są cieniem samego siebie. Dowód? w szesnastu spotkaniach odnotowali zaledwie jedno zwycięstwo! Bilans 1-3-12 mówi wszystko.

Pszczoły mają szanse na drugą wygraną z rzędu. W listopadzie na boisku Nottingham zremisowały 2-2. Przed własną publicznością będą zdecydowanie bardziej niebezpieczne.

Typ: 1 (kurs 1.67 na Fortuna)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Brentford – Nottingham – Typy bukmacherskie 29 kwietnia (sobota) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie