Brondby – Pogoń Szczecin – Typy bukmacherskie 28.07 (czwartek)

Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się bramkowym remisem po ciekawym widowisku. Zawodnicy Pogoni przegrywali, ale udało im się podnieść i dzięki temu zostają w grze o awans do trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Konferencji. Czy uda im się na wyjeździe pokonać faworyzowany zespół z Danii?

Liga Konferencji typy dnia
Brondby – Pogoń Szczecin – Typy bukmacherskie 28.07 (czwartek)

Brondby – Pogoń Szczecin – Pierwszy mecz

W pierwszej połowie zdecydowanie lepiej wyglądali zawodnicy Brondby – od początku zyskali przewagę w posiadaniu piłki, częściej i lepiej operowali futbolówką. Posiadanie przekładało się na tworzenie sytuacji, gdyż w pierwszej odsłonie aż dziesięć razy zagrażali bramce Pogoni. Jedna z tych akcji zakończyła się zdobyciem bramki, a gol ten dał Duńskiemu zespołowi komfort podczas schodzenia na przerwę do szatni. Pogoń wyszła całkowicie odmieniona na drugie czterdzieści pięć minut – bardzo dobrze wykorzystali przerwę na ustalenie i wyeliminowanie błędów, a także na odpowiednie zmotywowanie się, gdyż od samego początku grali agresywniej, dzięki czemu to oni mieli komfort prowadzenia gry i tworzenia okazji.

Jednak dopiero na pięć minut przed końcem udało im się sforsować defensywę rywali, dzięki czemu udało im się stworzyć okazję bramkową, która na gola zamienił Zahovic. Nie oglądaliśmy już kolejnych bramek w tym spotkaniu – z perspektywy całego spotkania remis wydaje się spotkaniem sprawiedliwym, gdyż pierwsza połowa należała do Brondby a druga do Pogoni.

fuksiarz nowe bonusy za darmo
Fuksiarz Cashback bez obrotu! Jedyny taki bonus w Polsce

Brondby – Pogoń Szczecin – Mecz w weekend

Zawodnicy Pogoni przegrali swoje spotkanie ligowe 2:1 ze Śląskiem Wrocław. Trener dokonał czterech zmian względem spotkania pucharowego, ale z ławki wchodzili pozostali, wobec czego wszyscy zawodnicy są w rytmie meczowym. W Brondby sytuacja wygląda podobnie – Duńczycy także przegrali swoje spotkanie, z tym że 3:1 z Nordsjaelland. Dodatkowo trener zespołu z Danii również dał odpocząć paru zawodnikom, gdyż dokonał pięciu korekt względem meczu z Pogonią i on również pozostałych zawodników wpuścił z ławki, wobec czego także pozostają w rytmie meczowym. Warto zwrócić uwagę na fakt, że oba zespoły przegrały spotkania, co na pewno nie poprawia morali i nie jest dobrym prognostykiem przed rewanżem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3574 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Typy na mecz Brondby – Pogoń Szczecin

Bardzo dziwne pierwsze spotkanie, można powiedzieć, że podzielone na dwie części. Pierwsza to koncert Brondby, druga Pogoni. Oba zespoły zagrały dobrze tylko przez 45 minut i ciężko stwierdzić, który zespół jest lepszy. Uważam jednak, że to Brondby zagra w następnej rundzie i wystarczy im do awansu regulaminowy czas gry.

Nowy legalny bukmacher BetcrisBonus
Freebet na start200 PLN
Zakład bez ryzyka50 PLN
Freebet na esport25 PLN
Bonus urodzinowy20 PLN
Cashback co wtorekdo 100 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Betcris.pl
Aktualna oferta bonusów w Betcris Polska
  • Typ 1 – mecz – 1 kurs 2.26 (STS)
  • Typ 2 – wynik końcowy + liczba goli (1.5) – 1/+ kurs 2.85 (Betfan)
  • Typ 3 – wynik końcowy + obie drużyny strzelą gola – 1/nie kurs 3.55 (Fuksiarz)

Na to spotkanie legalni bukmacherzy online przygotowali atrakcyjne promocje i bonusy dla nowych graczy. W STS, Fortuna i Betfan są to zakłady bez ryzyka, w Superbet podwyższone kursy na mecze Ligi Konferencji.

5 / 5. Ocen: 4

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Brondby – Pogoń Szczecin – Typy bukmacherskie 28.07 (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie