Bułgaria – Polska ( mecz w LN siatkarzy typy)

Dzisiejszym wieczorem dojdzie do spotkania w lidze Narodów Polaków z Bułgarami. W tym pojedynku typuję Polska (-6,5 pkt) @1,46 fortuna.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 11 czerwca (sobota)

Zaczne od przedstawienia sytuacji Bulgari, mają dotychczas dwie porażki w lidze Narodów. Z Niemcami 2-3 i Serbami 1-3. Teraz kolejny bardzo trudny pojedynek z Polakami. Uważam że wygranie seta powinno być dla nich sukcesem ponieważ do Kanady przyjechali w bardzo eksperymentalnym składzie. Nie ma Sokołowa, Skrimowa, braci Penczev. Co prawda Sokołow ma jeszcze wrócić w LN, jednak w tej ekipie widać idzie zmiana pokoleniowa. Bardzo dobre wrażenie sprawił Aleksander Nikołow który wyrasta na lidera tej ekipy.

Polacy wygrali z Argentyną pierwsze spotkanie 3-0 i niespodziewanie przegrali z Włochami 1-3. Jednak w drugim spotkaniu nastapiły delikatne zmiany w szóstce Muzaja zastąpił Butryn. Kwolka zmienił Szymura i Kłosa – Poręba. W meczu z Włochami bardzo dużo błedów na zagrywce, to musi zostać poprawione jeśli chcą wygrać gładko z Bułgarami. Wydaję mi się że dzisiaj Polacy wyjdą najlepszym składzie jakim mają. Myślę że w pierwszej szóstce może być Lipiński Lider Trefla Gdańsk zobaczymy jak poradzi sobie w kadrze. Typuję wynik 1-3 i minimum jeden set wysoko wygrany dlatego ten handicap wydaję się bardzo prawdopodobny. Kolejne spotkania z Francuzami którzy wygrywają wszystko i myślę że Polacy dadzą dziś z siebie wszystko. Chociaz zawsze Nam się cięzko grało z Bułgarami.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bułgaria – Polska ( mecz w LN siatkarzy typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie