Bułgaria – Szwajcaria – Typy bukmacherskie 25 marca (czwartek)

W pierwszej kolejce eliminacji mistrzostw Świata reprezentacja Szwajcarii w Sofii zmierzy się z Bułgarią. Dokładnie spotkanie rozegrane zostanie na Nacionalen Stadion Vasil Levski gdzie faworytem są przyjezdni.

Sociedad - Barcelona. Typy Superpuchar Hiszpanii - 13 stycznia
Typy Dnia – 25 marca (czwartek)

Bułgaria vs Szwajcaria. Typ i Analiza

Szwajcarzy są zdecydowanym faworytem tego spotkania. W rankingu FIFA sklasyfikowani są na szesnastym miejscu. W najnowszym meczu Ligi Narodów podejmowali Hiszpanię gdzie w Bazylei zremisowali 1-1.

Ich mocnym punktem jest ofensywa o czym przekonali się nie tylko Hiszpanie, ale chociażby także reprezentacja Niemiec która 13 października w Kolonii zremisowała 3-3. W tym meczu Szwajcaria grała jak równy z równym.

Bułgaria jest reprezentacją słabszą kadrowo. Sześćdziesiąte ósme miejsce w rankingu FIFA mówi wszystko. Licząc wszystkie rozgrywki, w pięciu ostatnich meczach odnotowała zaledwie jedno zwycięstwo z bardzo słabym Gibraltarem 3-0.

Natomiast w najnowszym meczu Ligi Narodów w Dublinie bezbramkowo zremisowała z Irlandią. Poza tym dwukrotnie przegrała z Finlandią oraz Walią 0-1. Jak więc widać, w ostatnich meczach Bułgarzy prezentowali się słabiutko.

Szwajcarska drużyna ma zdecydowanie więcej jakości, ponieważ trener ma do dyspozycji lepiej wyszkolonych piłkarzy. Historia bezpośrednich spotkań przemawia za Szwajcarią. W 2011 roku w eliminacjach do mistrzostw Europy w Bazylei wygrała 3-1. W Sofii obie reprezentacje podzieliły się punktami.

Typ: 2

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bułgaria – Szwajcaria – Typy bukmacherskie 25 marca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie