Bundesliga: Borussia Dortmund – Hertha Berlin (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Borussii Dortmund podejmą zawodników Herthy Berlin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Radomiak Radom - Zagłębie Lubin. Typy bukmacherskie
Bundesliga: Borussia Dortmund – Hertha Berlin. Typy bukmacherskie

Bundesliga: Borussia Dortmund – Hertha Berlin. Typy bukmacherskie

Borussia Dortmund nie jest ostatnio w najlepszej dyspozycji, ale o nic już nie walczy. Obecnie po trzydziestu trzech ligowych kolejkach mają na swoim koncie sześćdziesiąt sześć punktów. Lokują się na drugiej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Furth. Goście prowadzili, ale w 70. minucie gospodarze wyrównali. Radość z punktu trwała krótko. Borussia w krótkim czasie zdobyła dwie bramki i zainkasowała komplet punktów.

Piłkarze Herthy nie są jeszcze pewni utrzymania. Aktualnie zajmują piętnaste miejsce w ligowej tabeli. Mają po trzydziestu trzech rozegranych meczach trzydzieści trzy punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Mainz. Piłkarze Herthy nie przybliżyli się tym meczem w stronę utrzymania. Przegrali z Mainz 1:2 i teraz do ostatniej kolejki muszą drżeć przed spadkiem.

Piłkarze Herthy będą zmotywowani, ale Borussia raczej nie odpuści tego meczu. Będzie to pożegnanie Erlinga Halanda. W związku z tym Norweg i jego koledzy powalczą o wygraną. Spodziewam się zatem ciekawego meczu i kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Borussia Dortmund – Hertha Berlin +2,51,33Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bundesliga: Borussia Dortmund – Hertha Berlin (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie