W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze FC Koeln podejmą zawodników Augsburga. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Zapraszamy na analizę!

Typy Dnia - 7 listopada (czwartek)
Bundesliga: FC Koeln – Augsburg

Bundesliga: FC Koeln – Augsburg

Gospodarze tego meczu grają na razie fatalnie. Siedem zdobytych punktów zdobytych w dwunastu kolejkach budzi politowanie, siedemnaste miejsce, które zajmują to zasługa piłkarzy Padebornu, którzy grają jeszcze gorzej. W ostatniej kolejce przegrali wysoko na wyjeździe z RB Lipsk, bo, aż 1:4 i ciężko szukać w ich grze pozytywów.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Pod wodzą nowego trenera Marcusa Gisdola ma zacząć grać lepiej, jednak nawet jeśli tak się stanie to potrzeba na to czasu. Nowy szkoleniowiec to nowe porządki, o czym świadczy fakt, że w ostatniej kolejce zagrał Anthony Modeste, czyli piłkarz, z którym skonfliktowany był w poprzednim klubie obecny szkoleniowiec Kozłów.

Augsburg jak co sezon tak i teraz jest ligowym średniakiem, który ciuła sobie punkty i pewnie spokojnie się utrzyma. Aktualnie mają na koncie trzynaście punktów, zdobytych w dwunastu meczach i zajmują dzięki nim na dwunastej pozycji w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Augsburg wykorzystał grę w przewadze jednego zawodnika przez ponad godzinę spotkania i pokonał przed własną publicznością Herthę Berlin 4:0.

Odnieśli tym samym drugie zwycięstwo z rzędu, co nie zdarzyło im się jeszcze w tym sezonie. W ich zespole trener ma problem z kontuzjami, a w dodatku w ostatnim meczu ligowym z powodu kontuzji z boiska musiał zejść Marco Richter.

Koeln musi zacząć zdobywać punkty i w sobotnim spotkaniu ma na to spore szanse. Augsburg jest strzela sporo goli, i tak jak zazwyczaj powalczy o pełną pulę, a co z tego wyjdzie, okaże się w trakcie meczu. Spodziewam się zaciętego spotkania i co najmniej dwóch goli w nadchodzącym meczu.

MeczTypKursBukmacher
FC Koeln – Augsburg+1,51,22STS