Bundesliga: FC Koeln – Furth (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze FC Koeln podejmą zawodników Furth. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 8 listopada (niedziela)
Bundesliga: FC Koeln – Furth. Typy bukmacherskie

Bundesliga: FC Koeln – Furth. Typy bukmacherskie


Gospodarze tego meczu grają w tym sezonie lepiej, niż można było się tego spodziewać. Obecnie po sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dziewięć punktów i lokują się na siódmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Eintrachtu. Zagrali w tym meczu dobrze i zasłużyli na punkt, który wywalczyli po remisie 1:1. Był to ich czwarty mecz z rzędu bez porażki. W ich drużynie nie zagrają Hauptmann, Horn i Lemperle.

Furth wygląda w tym sezonie fatalnie i spadek w ich wykonaniu jest bardzo prawdopodobny. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po sześciu rozegranych meczach zaledwie punkt na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Bayernu Monachium. Praktycznie cała drugą połowę grali w przewadze. Stworzyli sobie kilka okazji, ale ostatecznie i tak polegli 1:3. W ich zespole nie wystąpią Jung oraz Ngankam.


Gospodarze tego meczu nie mają olśniewającej kadry, ale grają bardzo solidnie. Wręcz lepiej, niż wskazuje na to ich potencjał kadrowy. Rywal będzie idealny, aby odnieść kolejne zwycięstwo i być może zająć miejsce premiowane awansem do pucharów.

MeczTypKursBukmacher
FC Koeln – Furth11,48STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bundesliga: FC Koeln – Furth (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie