Bundesliga: Hertha – Furth (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Herthy podejmą zawodników Furth. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

RB Lipsk - Stuttgart typy bukmacherskie (Bundesliga, 20.08.21)
Bundesliga: Hertha – Furth. Typy bukmacherskie

Bundesliga: Hertha – Furth. Typy bukmacherskie

Władze Herthy chyba już rozumieją, że szybko nie da się nadgonić straconych lat. Obecnie chcieliby, aby Hertha ugruntowała swoja pozycje w Bundeslidze. Początek sezonu mają jednak słaby. Obecnie po czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko trzy punkty i lokują się na szesnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Bochum. Trzeba uczciwie przyznać, że rywale prezentowali się w tym meczu lepiej. Jednak Hertha dzięki indywidualnej grze swoich piłkarzy wygrała 3:1. W ich drużynie nie zagrają Jarstein, Jovetic, Klunter i Torunarigha.

Furth to klub o bardzo zbliżonym potencjale jak Bochum. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po czterech rozegranych meczach zaledwie punkt na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Wolfsburga. Rywal nie miał problemów z pokonanie ich i wygrał ten mecz 2:0. W ich zespole nie wystąpią Jung, Kehr oraz Ngankam.

Berlińczycy pokazali duże umiejętności na tle beniaminka. W najbliższym meczu zagrają z najsłabszym w stawce zespołem i jakość piłkarska jest zdecydowanie po ich stronie.

MeczTypKursBukmacher
Hertha – Furth1(DNB)1,32Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bundesliga: Hertha – Furth (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie