Bundesliga: Hoffenheim – Padeborn (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze Hoffenheim podejmą zawodników Padeborn. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisja w Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4.

Typ Dnia - 30 września (poniedziałek)
Bundesliga: Hoffenheim – Padeborn

Bundesliga: Hoffenheim – Padeborn

Gospodarze to średniak ligi niemieckiej, zajmujący dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. W dziewięciu meczach zdobyli czternaście punktów, co jest niezłym wynikiem, jednak stawka jest bardzo wyrównana. W poprzedniej kolejce pokonali na wjeździe Herthę Berlin, po raz kolejny w tym sezonie pokazując się z dobrej strony.

Po słabym początku sezonu w ich wykonaniu mówiono o możliwym zwolnieniu trenera, jednak zarząd wytrzymał presję ze strony otoczenia, a piłkarze Hoffenheim, wygrali trzy ostatnie mecze, a ich gra wygląda coraz lepiej. Do formy wrócił Andrej Kramaric, w ostatnich spotkaniach regularnie trafia i jest ostoja swojego klubu.

Padeborn nie gra nudnego futbolu, jednak punktów za wrażenia wizualne nie przyznają. Z czterema punktami, zdobytymi w dziewięciu mech zamykają ligową tabelę, tracąc już sporo punktów do rywali. W ostatniej kolejce pokonali u siebie Fortunę Dusseldorf, jednak tym razem zagrają na wyjeździe, gdzie radzą sobie zdecydowanie gorzej.


Czytaj także:


Było to ich dopiero pierwsze spotkanie na zero z tyłu, tak więc nie można oczekiwać od nich nagłej metamorfozy. Do składu wrócił ostatnio Bastian Schonlau, który ma być ostają w obronie swojej drużyny, a ostatnio musiał pauzować.

Paderborn to dla mnie najsłabszy kadrowo zespół w Bundesligi. Hoffenheim powinno wygrać z tym przeciwnikiem. Do dobrej formy powrócił Andrej Kramaric, który będzie miał okazję poprawić swój dorobek strzelecki i tym samym zapewnić swojej drużynie komplet punktów.

MeczTypKursBukmacher
Hoffenheim – Padeborn11,54Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bundesliga: Hoffenheim – Padeborn (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie