Bundesliga: RB Lipsk – Mainz (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze RB Lipsk podejmą zawodników Mainz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Lorient - Lille typy bukmacherskie (piątek, 10 września)
Bundesliga: RB Lipsk – Mainz. Typy bukmacherskie

Bundesliga: RB Lipsk – Mainz. Typy bukmacherskie

RB Lipsk ma bardzo nieudany sezon. Obecnie po siedemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwadzieścia dwa punkty i lokują się na dziesiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Arminii. Był to mecz, jakich wiele już w tym sezonie rozegrali. Zdecydowanie przeważali przez cały mecz, ale to rywale strzelali gole i pokonali RB Lipsk 2:0.

Mainz ma znacznie słabszą kadrę, ale w tym sezonie punktuje trochę lepiej. Aktualnie zajmują dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po siedemnastu rozegranych meczach dwadzieścia cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Eintrachtu Frankfurt. Był to dosyć wyrównany mecz. Jednak to gospodarze tamtego meczu wykorzystali jedną ze swoich akcji i pokonali Mainz 1:0.

RB jest to jeden z tych zespołów, któremu na pewno pomogła ta krótka. Mainz w tym sezonie pozytywnie zaskakuje, ale na wyjazdach nie grają tak dobrze (uzbierali tylko sześć punktów). Drużyna prowadzona przez Domenico Tedesco może się zatem przełamać i wygrać zbliżający się mecz.

MeczTypKursBukmacher
RB Lipsk – Mainz1(DNB)1,37Betclic

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bundesliga: RB Lipsk – Mainz (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie