Bundesliga: TSG Hoffenheim – Hertha Berlin (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze TSG Hoffenheim podejmą zawodników Herthy Berlin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Bundesliga: TSG Hoffenheim - Hertha Berlin (Typ i Analiza)
Bundesliga: TSG Hoffenheim – Hertha Berlin. Typy bukmacherskie

Bundesliga: TSG Hoffenheim – Hertha Berlin. Typy bukmacherskie

TSG Hoffenheim gra w tym sezonie przeciętnie, ale nie stać ich na wiele więcej. Obecnie po dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwanaście punktów i lokują się na dziesiątej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Bayernu Monachium. Zazwyczaj nieźle grali z tym rywalem. Tym razem byli bez szans i polegli 0:4. W ich drużynie nie zagrają Akpoguma, Baumgartner, Bicakcic, Hubner, John i Kaderabek.

Hertha gra w tym sezonie na podobnym poziomie. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach dziesięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Borussii Moenchengladbach. Nie grali nadzwyczajnie, ale udało się im zdobyć gola i wygrali ten mecz 1:0. W ich zespole nie wystąpią Klunter, Stark oraz Torunarigha.

Hertha jest w coraz lepszej formie, a dwa ostatnie zwycięstwa ligowe o tym świadczą. Hoffenheim u siebie jest jednak bardzo groźne. Zdobyło na swoim terenie, aż dziesięć. Powinno być to zatem ciekawe starcie, w którym może paść kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
TSG Hoffenheim – Hertha Berlin+21,32LVbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bundesliga: TSG Hoffenheim – Hertha Berlin (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie