Bundesliga: VfB Stuttgart – Bayern Monachium (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze VfB Stuttgart podejmą zawodników Bayern Monachium. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Włochy - Szwajcaria (el. MŚ 2022) typy bukmacherskie
Bundesliga: VfB Stuttgart – Bayern Monachium. Typy bukmacherskie

Bundesliga: VfB Stuttgart – Bayern Monachium. Typy bukmacherskie

VfB Stuttgart gra ostatnio lepiej, ale wciąż okupuje dolne rejony tabeli. Obecnie po piętnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie siedemnaście punktów i lokują się na piętnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali, na wyjedzie z piłkarzami VfL Wolfsburg. Postawili się faworytowi. Był to bardzo wyrównany mecz. Jednak to gracze Stuttgatru byli skuteczniejsi i wygrali ten pojedynek 2:0.

Bayern Monachium zmierza po kolejny mistrzowski tytuł. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach, aż trzydzieści siedem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Mainz. Był to bardzo słaby mecz w ich wykonaniu. Do przerwy przegrywali 0:1. W drugiej części zdołali przepchnąć wynik na 2:1, ale ich gra pozostawiała wiele do życzenia.

Widoczne jest, że Bayern po raz kolejny stracił gola w meczu ze znacznie słabszą drużyną. We wtorek Bawarczycy po raz kolejny może mieć problem z utrzymaniem czystego konta. Rywal prezentuje się całkiem nieźle i u siebie, a w ostatnich meczach dobrze punktuje. Spodziewam się zatem, że będzie to dobry mecz i kilka goli w tym padnie.

MeczTypKursBukmacher
VfB Stuttgart – Bayern Monachium+31,55Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Bundesliga: VfB Stuttgart – Bayern Monachium (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie