W ostatnim sobotnim spotkaniu Premier League o godzinie 18:30 na stadionie Turf Moor ósme w tabeli Burnley podejmować będzie Chelsea która sklasyfikowana jest na miejscu czwartym.

Typy Dnia – 26 października (sobota)

Premier League: Burnley vs Chelsea. Typ i Analiza

Najsłabszy w tym sezonie mecz Chelsea rozegrała w pierwszej kolejce gdzie na Old Trafford wysoko przegrała z Manchesterem United 0-4. W każdym następnym meczu Frank Lampard starał się wyeliminować błędy w defensywie która popełniała jego drużyna, po każdym meczu wyciągał wnioski i widać efekty jego pracy z drużyną.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

The Blues z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej, zdecydowanie lepiej organizują się w defensywie niż na początku sezonu kiedy w każdym meczu tracili bramki. Dziś możemy powiedzieć, że Chelsea wraca na właściwe tory, dobrze spisuje się w defensywie i co też najważniejsze, strzela bramki i punktuje.

Łącznie wygrała sześc ostatnich spotkań co świadczy o jej bardzo dobrej formie przed meczem z Burnley. Stawiając przeciwko tej drużyny popełniłbym wielki błąd, dlatego nie widzę tu innego zakładu niż jej zwycięstwo po kursie 1.80 w STS. Jak dla mnie jest zadowalający i warto korzystać, zwłaszcza że podopieczni Franka Lamparda grają ostatnio bardzo dobrze, na dodatek przystąpią do tego spotkania podbudowani ostatnim zwycięstwem w Lidze Mistrzów nad Ajaxem.

Na bardzo trudnym terenie wygrali 1-0 z nie byle kim, w końcu z drużyną która w poprzedniej edycji tych rozgrywek sporo namieszała eliminując w fazie pucharowej takie drużyny jak Real Madryt i Juventus prawda? no właśnie.

Tym zwycięstwem The Blues potwierdzili, że są w bardzo dobrej formie. Wcześniej między innymi pokonali Newcastle 1-0 i na wyjeździe ograli Southampton aż 4-1. W gorszych nastrojach do sobotniego spotkania przystąpią gospodarze którzy ostatnio przegrali na wyjeździe z Leicester 1-2. Wcześniej mogli pochwalić się serią czterech meczów bez porażki i obawiam się, że ostania przegrana mogła piłkarzom Burnley nieco podciąć skrzydła.

Jest to zły znak przed meczem z Chelsea która jest w gazie. Mimo wszystko Burnley jest drużyną której nie można lekceważyć, twardo grającą, stwarzającą sobie w każdym meczu dobre sytuacje bramkowe, na King Power Stadium także swoje miała. Niestety na jej nieszczęście podopieczni Franka Lamparda są w bardzo dobrej formie i z pewnością sobotę pokuszą się o kolejne w tym sezonie zwycięstwo. Warto przypomnieć, że w poprzednim sezonie na Turf Moor Chelsea pokonała Burnley aż 4-0.

Typ: 2