Burnley – Wolves. Typy bukmacherskie – 21 grudnia (poniedziałek)

Jakie typy dnia na 21 grudnia (poniedziałek)? Wyboru zbyt dużego nie ma, jednak wśród dwóch meczów Premier League ciekawie zapowiada się starcie Burnley – Wolves. Co warto postawić w tym meczu?

Burnley - Wolves. Typy bukmacherskie - 21 grudnia (poniedziałek)
Burnley – Wolves. Typy bukmacherskie – 21 grudnia (poniedziałek)

Typy dnia na 21 grudnia. Poniedziałek i pewniak na dziś

Piłkarze w Premier League, jak to zwykle bywa, w święta nie będą zbyt długo odpoczywać, dlatego możemy się spodziewać w tych rozgrywkach sporo okazji do obstawiania i to nawet wtedy, gdy niektóre ligi zrobią sobie trochę dni przerwy.

W poniedziałek 21 grudnia o godzinie 18.30 rozpocznie się mecz Burnley – Wolves, który postanowiliśmy wziąć pod typerską lupę. Kurs na gości to ponad 2.15, a uważamy, iż to właśnie ten zespół ma spore szanse na zwycięstwo.

Burnley to przede wszystkim zespół ze strefy spadkowej. Mimo że od trzech meczów nie przegrał, ostatnio z Aston Villą nie prezentował niczego ciekawego, a zdobyty przez tę ekipę jeden punkt można nazwać mianem cudu.

Betfan kod promocyjny
Polski bukmacher Betfan – kod promocyjny na bonus 600 PLN

To, ze Wolves stać na wiele wiedzą wszyscy, którzy oglądają angielską ekstraklasę. Ten zespół nie zawsze jest wysoko w tabeli, ale w zasadzie zagrozić może każdemu. Przekonała się ostatnio o tym Chelsea Londyn, przegrywając z Wilkami 2:1.

Burnley – Wolves typy na mecz

W spotkaniu Burnley – Wolves, naszym zdaniem, faworytami są piłkarze gości. Dlaczego? Mają większy potencjał kadrowy i prezentują się na boisku lepiej od najbliższego rywala, mimo że aktualne statystyki nie do końca to potwierdzają. W spotkaniach wyjazdowych Wolves są i wygrane, i porażki. Ostatnio była strata punktów w pojedynku z Liverpoolem, teraz pora na zwycięstwo!

Nie ma co ukrywać, że Burnley to jedna z najsłabszych ekip Premier League w tym sezonie. Prawdopodobnie do samego końca będzie walczyła o utrzymanie w ekstraklasie. Przeciwko takim ekipom Woles przegrywać nie może.

Jakie pewniaki na 21 grudnia?

W poniedziałek 21 grudnia warto sprawdzić też inny pewniak dnia, a mianowicie przygotowane na Chelsea – West Ham typy. To drugie spotkanie w angielskiej lidze, które się dzisiaj odbędzie.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Burnley - Wolves 2 2.20 STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Burnley – Wolves. Typy bukmacherskie – 21 grudnia (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie