Cagliari – Bologna – Typy bukmacherskie 11 stycznia (wtorek)

Wieczorem drużyny Cagliari i Bologny zmierzą się w ramach dwudziestej pierwszej kolejki Serie A. Początek spotkania o godzinie 20:45. Zapraszam do analizy.

Benfica - Lech typy bukmacherskie - 3 grudnia (czwartek)
Typy Dnia – 11 stycznia (wtorek)

Cagliari vs Bologna. Typ i Analiza

Cagliari to drużyna broniąca się przed spadkiem. Z dorobkiem trzynastu punktów sklasyfikowana jest na osiemnastym miejscu w tabeli. Jej ostatnie zwycięstwo z Sampdorią 2-1 było dopiero jej drugim zwycięstwem w sezonie.

Wcześniej Cagliari przegrało z Juventusem 0-2 i Udinese 0-4. Na Sardegna Arena zespół ten potrafi strzelać gole. Biorąc pod uwagę fakt, że Bologna potrafi punktować na wyjazdach, bramek w tym meczu nie można wykluczać.

W dziewiętnastu grach zgromadziła dwadzieścia siedem punktów przez co sklasyfikowana jest na dwunastym miejscu w tabeli. Warto podkreślić, że w pięciu ostatnich meczach wyjazdowych Bologna odnotowała trzy zwycięstwa.

Przypomnijmy, pokonała takie drużyny jak Sampdoria 2-1, Spezia 1-0 i Sassuolo 3-0. Obie drużyny mają przed tym meczem poważne problemy kadrowe, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest over 1,5 gola.

W ostatnim bezpośrednim spotkaniu Bologna wygrała na swoim boisku z Cagliari 2-0. Jak będzie tym razem trudno przewidzieć, zwłaszcza że obie drużyny przystąpią do tego spotkania osłabione brakiem piłkarzy którzy zostali powołani do reprezentacji na mecze Pucharu Narodów Afryki. Kontuzje i koronawirus także wykluczają z gry niektórych piłkarzy obu klubów.

Typ: powyżej 1,5 gola (kurs 1.33 na STS)

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Cagliari – Bologna – Typy bukmacherskie 11 stycznia (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie