W meczu zamykającym czternastą kolejką Serie A Cagliari przed własnymi kibicami podejmować będzie Sampdorię. Gospodarze są w dobrej formie i niewykluczone że odniosą ósme w tym sezonie zwycięstwo. Transmisja w Eleven Sports 2.

Typy Dnia – 2 grudnia (poniedziałek)

Serie A: Cagliari vs Sampdoria. Typ i Analiza

Cagliari rozgrywa jeden z najlepszych sezonów o czym świadczy czwarte miejsce w ligowej tabeli. Poprzedni sezon zakończyło na pozycji numer piętnaście. W aktualnych rozgrywkach na trzynaście rozegranych spotkań odnotowało zaledwie dwie porażki, poza tym czterokrotnie remisowało, a w siedmiu meczach zgromadziło komplet punktów, czyli w sumie ma ich na koncie dwadzieścia pięć. Na plecach czuje jednak oddech takich drużyn jak Roma i Atalanta które także mają po dwadzieścia pięć punktów na koncie.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jak więc widać, czwarta pozycja Cagliari jest zagrożona i nie może sobie w najbliższym meczu pozwolić na porażkę. Z uwagi na fakt, iż Sampdoria bardzo słabo prezentuje się w meczach wyjazdowych myślę, że można stawiać w kierunku gospodarzy, na ich zwycięstwo bez remisu po kursie 1.51 w Totolotek.

Sampdoria jak dotąd na sześć spotkań wyjazdowych zdołała wygrać tylko jeden mecz, a pięć spotkań przegrała. 4-12, tak wygląda jej bilans bramkowy. W roli gości jak widać czuje się dość niekomfortowo.

W najnowszym meczu Cagliari zremisowało z Lecce 2-2 gdzie na wyjeździe delikatnie mówiąc nie zaprezentowało się najlepiej. Nie możemy jednak zapominać o wcześniejszych meczach tej drużyny która pewnie wygrała z Fiorentiną 5-2, Atalantą 2-0 i Bologną 3-2. Słabszy mecz mógł im się przytrafić jak każdej drużynie co nie świadczy, że Cagliari jest słabe. Mając w składzie takiego piłkarza jak Joao Pedro który ostatnio jest dość skuteczny można liczyć na dobre wyniki.

Sampdoria zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli co świadczy, że nie prezentuje się najlepiej, dotychczas wygrała tylko trzy spotkania. Ostatnio u siebie z Udinese 2-1 które jest w kiepskiej formie. Wcześniej bezbramkowo zremisowała z Atalantą. Goście słabo spisują się w ofensywie, mało strzelają bramek, pod tym względem zdecydowanie lepiej prezentują się gospodarze którzy dotychczas strzelili dwadzieścia pięć bramek, dlatego w poniedziałek lepszej gry oczekuję od nich.

Typ: 1 (DNB)