Ceara – Atletico-MG – Typy bukmacherskie 16 czerwca (czwartek)

W dwunastej kolejce brazylijskiej Serie A zmierzą się drużyny Ceara oraz Atletico-MG. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie Castelao gdzie faworytem będą przyjezdni. Zapraszam do analizy.

Ceara - Atletico-MG - Typy bukmacherskie 16 czerwca (czwartek)
Ceara – Atletico-MG – Typy bukmacherskie 16 czerwca (czwartek)

Ceara vs Atletico-MG. Typ i Analiza

Przed tym spotkanie obie drużyny są w podobnej formie. W pięciu ostatnich meczach gospodarze zainkasowali dziewięć punktów. Natomiast goście osiem.

Ceara zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, dotychczas drużyna ta zdobyła czternaście punktów. Z kolei Atletico-MG z dorobkiem siedemnastu punktów plasuje się na miejscu siódmym.

Ostatnie mecze gospodarze wygrywali lub remisowali, jak w ostatniej kolejce na wyjeździe z Goias 1-1. Wcześniej pokonali na wyjeździe America MG 2-0. Jak więc widać, są w niezłej dyspozycji.

Piłkarze Atletico-MG od trzech ostatnich spotkań nie potrafią się przełamać. Ostatnio ich gra pozostawia wiele do życzenia. Pomijając ostatni domowy remis z drużyną Santosu 1-1, najbardziej bolesna była wcześniejsza wyjazdowa porażka z Fluminense 3-5. Pięć straconych bramek to nie przypadek. Widać że Atletico-MG ma problemy z defensywą co mogą wykorzystać gracze Ceary.

W poprzednim sezonie przegrali na wyjeździe z Atletico-MG 1-3. Ale każdy mecz pisze nową historię.

Typ: 1X (kurs 1.62 na Superbet)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ceara – Atletico-MG – Typy bukmacherskie 16 czerwca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie