Championship: Huddersfield – Derby (typy i analiza)

Środowy typ dnia wybrany przez naszą redakcję to pojedynek w angielskiej Championship. Jaki pewniak do zagrania w pojedynku Huddersfield – Derby? Oto nasza propozycja!

Championship: Huddersfield - Derby (typy i analiza)
Championship: Huddersfield – Derby (typy i analiza)

Typy dnia – 2 lutego (środa)

Gospodarze środowego spotkania przystępują do pojedynku z Derby Country, mając na koncie aż dziesięć meczów bez porażki. Mimo to, Huddersfield spadło ostatnio ze strefy play-off po remisie w minionej kolejce i z pewnością będzie mocno zmotywowane do tego, by teraz zgarnąć pełną pulę. Ogromne znaczenie przy realizacji tego celu może mieć obrona faworyta, gdyż w dziewięciu na ostatnich jedenaście meczów Huddersfield widziano bramki obu drużyn. Defensywa nie jest więc z pewnością mocną stroną rywali Derby, a ta jedenastka może chcieć to wykorzystać.

W ostatnich pięciu spotkaniach rozegranych przeciwko Derby Huddersfield wygrywało do zera, jeśli otwierało wynik. To dobra wiadomość dla tej drużyny, gdyż zazwyczaj pierwszy gol dla niej oznacza remis. Tak przynajmniej jest w ostatnim czasie.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Derby ostatnio zremisowało 2:2 z Birmingham, a bramkę w ostatniej akcji spotkania zdobył nasz rodak, Krystian Bielik. Zespół Wayne’a Rooney’a zamierza walczyć do końca o utrzymanie, a wśród kibiców i również w szerach drużyny panuje bojowa atmosfera, by dało się tego dokonać. Po ostatnim spotkaniu ligowym na pewno „Baranom” nie można odmówić woli walki, która może się w tę środę mocno przydać.

Pewniaki na Huddersfield – Derby

We wszystkich z ostatnich 11 meczów Derby padał wynik 0:0 lub 1:0 do przerwy. Niewielka ilość bramek po pierwszych 45. minutach jest możliwa także w środowym starciu i jest to jedna nasza propozycja. Jeżeli ktoś chce koniecznie zagrać na zwycięzcę, wydaje się, że bliżej sukcesu jest zespołowi Huddersfield, chociaż kursy bukmacherów wcale bardzo przekonujące w tej kwestii nie są.

Typ: under 1.5 do przerwy + Huddersfield wygra – do obstawienia na www.Superbet.pl

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Championship: Huddersfield – Derby (typy i analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie