Championship: Huddersfield – Stoke (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Championship piłkarze Huddersfield podejmą zawodników Stoke. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Elven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

Championship: Huddersfield - Stoke. Typy bukmacherskie
Championship: Huddersfield – Stoke. Typy bukmacherskie

Championship: Huddersfield – Stoke. Typy bukmacherskie

Huddersfield niespodziewanie włączyło się do walki o awans. Obecnie po dwudziestu ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści cztery punkty i lokują się na szóstej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami dwudziestego pierwszego w tabeli Reading. By to szalony mecz, w którym padło, aż siedem goli. Gracze Huddersfield wyszli z tego starcia zwycięzcy i wygrali 4:3. Był to ich dziewiąty mecz z rzędu bez porażki.

Stoke ma niezłą kadrę, ale daleko im do najlepszych. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu siedmiu rozegranych meczach trzydzieści osiem punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami dziewiątego w tabeli Coventry. Rywale nie zagrali wybitnego spotkania. Jednak Stoke nie oddało nawet celnego strzału, więc nie może dziwić, że polegli 0:1.

Faworytem tego meczu jest drużyna Huddersfield. Walczą o to, by zachować miejsce dające prawo gry w fazie play-off. Stoke jest ostatnio w dołku, ale są trudnym rywalem i zazwyczaj nie przegrywają wysoko. Zresztą też na pewno liczą na walkę o miejsce w TOP6. Powinien tok być zatem dosyć wyrównany mecz i wiele goli w nim nie zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Huddersfield – Stoke-31,34Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Championship: Huddersfield – Stoke (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie