Chorwacja – Austria – Typy bukmacherskie 3 czerwca (piątek)

Jedno z ciekawszych piątkowych spotkań pierwszej kolejki Ligi Narodów rozegrane zostanie w Osijeku gdzie reprezentacja Chorwacji zmierzy się z Austrią. Transmisja w Polsat Sport Premium 1. Zapraszam do analizy.

Lorient - Dijon. Typy bukmacherskie 27 stycznia (środa)
Chorwacja – Austria – Typy bukmacherskie 3 czerwca (piątek)

Chorwacja vs Austria. Typ i Analiza

Austriacy przez bukmacherów skazani są na porażkę. Osobiście także większe szanse na zwycięstwo daję reprezentacji Chorwacji.

Chorwacja sklasyfikowana jest na szesnastym miejscu w rankingu FIFA. Po pierwsze przed własną publicznością rzadko zawodzi. Po drugie, Austriacy źle się czują w meczach wyjazdowych.

W rankingu FIFA plasują się dopiero na 34. miejscu. W pięciu ostatnich meczach wyjazdowych odnieśli dwa zwycięstwa i aż trzy porażki. Były to mecze kwalifikacyjne Mistrzostw Świata.

Przegrali z takimi reprezentacjami jak Walia 1-2, Dania 0-1 oraz Izrael 2-5. To najlepszy dowód na to, że w meczach wyjazdowych Austriacy nie czują się najlepiej.

Najbardziej dotkliwa była porażka z Walią, przez co nie wywalczyli awansu na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Katarze. Moim zdaniem w czwartek więcej do powiedzenia będą mieli Chorwaci, zwłaszcza że swój mecz rozegrają przed własną publicznością.

Chorwaci są bardzo doświadczoną reprezentacją która w dodatku jest w dobrej formie. Ostatnio towarzysko wygrała z Bułgarią 2-1. A na Mistrzostwa Świata awansowała z pierwszego miejsca w grupie, mając takich przeciwników jak Rosja, Słowacja, Słowenia, Cypr i Malta.

Typ: 1 (kurs 2.13 na Betfan)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Chorwacja – Austria – Typy bukmacherskie 3 czerwca (piątek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie