Chorwacja – Belgia: typy bukmacherskie (Liga Narodów, 22.09.22)

Typy na mecz Chorwacja – Belgia to jedna z wielu propozycji z Ligi Narodów na dzień 22 września (czwartek). Co warto o tym meczu wiedzieć? Zobacz bonusy, kursy oraz pewniaki do zagrania!

Chorwacja - Belgia: typy bukmacherskie (Liga Narodów, 22.09.22)
Chorwacja – Belgia: typy bukmacherskie (Liga Narodów, 22.09.22)

Chorwacja – Belgia: typy bukmacherskie na mecz

Dla Chorwacji występ w aktualnej edycji Ligi Narodów rozpoczął się najgorzej, jak tylko mógł. Drużyna ta aż 0:3 na inaugurację swoich występów w rozgrywkach przegrała z ekipą Austrii, co było wynikiem, którego w zasadzie nikt się nie spodziewał. Wydaje się jednak, iż druga drużyna ostatniego mundialu wraca pomału na właściwie sobie tory, a to, że zajmuje drugie miejsce w tabeli swojej grupy jest w tym przypadku właściwym dowodem.

Gospodarze czwartkowego meczu w Lidze Narodów mają na koncie wyjazdowe zwycięstwo nad Danią, a także Francją. Pojedynek przed własną publicznością powinien więc być jedynie handicapem na plus i dlatego na mecz Chorwacja – Dania kursy wskazują na to, że za faworyta uznaje się tę pierwszą z wymienionych ekip.

Fuksiarz darmowy bonus
Fuksiarz darmowy bonus

Jeżeli Chorwatom uda się 22 września pokonać Duńczyków, na koniec rozgrywek Ligi Narodów będą już zależni tylko od siebie. Awans do turnieju finałowego wydaje się być wówczas na wyciągnięcie ręki, chociaż do tego jeszcze daleka droga.

Na pewno jednak Dania jest rywalem, który Chorwatom najczęściej nie sprawia większych kłopotów. Jak na razie 15. reprezentacja rankingu FIFA ze swoim najbliższym przeciwnikiem wygrała czterokrotnie, a tylko dwa razy przegrywała. W historii pojedynków tych ekip miał miejsce również jeden remis.

Obstawianie Ligi Narodów. Jaki pewniak dnia?

Duńczycy to jednak ekipa, której bez dwóch zdań lekceważyć nie można. Po pierwsze, od Euro 2022 wygrali aż dziesięć na trzynaście meczów. Po drugie, grają w Chorwacji o to, by awansować do najlepszej czwórki Ligi Narodów, a tego na pewno nie będą chcieli sobie odpuścić. Jest też jeszcze coś, co zwraca uwagę w statystykach – Chorwaci nie wygrali ani jednego z ostatnich czterech spotkań domowych w Lidze Narodów, odnotowując przy tym aż trzy porażki. Niekoniecznie więc porażka Danii u siebie z tym rywalem musi oznaczać taki sam rezultat w rewanżu.

Wskazanie na to, kto wygra mecz Chorwacja – Dania to zadanie którego prawdopodobnie nie podejmie się tym razem bardzo wiele osób. My tutaj wybieramy zakład na to, że oba zespoły zdobędą przynajmniej jedną bramkę.

Zakłady bukmacherskie na Chorwacja – Belgia. Typy i kursy

W tym roku w wyjazdowych meczach Danii BTS trafiany był za każdym razem, podobnie jak zakłady na over 2.5 goli. Jakby tego było mało, w zaledwie jednym meczu na ostatnich ponad 40 z udziałem Chorwacji tylko raz miał miejsce bezbramkowy remis, więc tutaj nie powinniśmy być świadkami nudnego widowiska.

Typ na BTS może być jedną z kilku propozycji typerskich, które warto przemyśleć tak samo, jak zakłady na mecz Polska – Holandia.

W tym przypadku najlepsi bukmacherzy na wariant „obie drużyny strzelą” przygotowali dość satysfakcjonujące kursy. U bukmachera Fortuna jest to 1.85.

Typ na mecz Chorwacja – Belgia: BTS (obie drużyny strzelą gola). Kurs 1.85 na www.eFortuna.pl

4.7 / 5. Ocen: 51

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Chorwacja – Belgia: typy bukmacherskie (Liga Narodów, 22.09.22) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie