Chorwacja – Hiszpania – Typy bukmacherskie 28 czerwca (poniedziałek)

W poniedziałek rozegrane zostaną kolejne dwa spotkania mistrzostw Europy 2020. Jako pierwsi na boisku pojawią się Chorwaci którzy w Kopenhadze podejmować będą reprezentację Hiszpanii. Transmisja w TVP 2 i TVP Sport.

Typy Dnia – 28 czerwca (poniedziałek)

Chorwacja vs Hiszpania. Typ i Analiza

Znajdująca się na czternastym miejscu w rankingu FIFA reprezentacja Chorwacji jest w tym meczu przez bukmacherów skazana na porażkę. Wicemistrzowie Świata nie są już tak mocni jak na Mundialu w Rosji w 2018 roku.

W meczach grupowych Euro 2020 prezentowali się niepewnie. Na początek na Wembley po bramce Sterlinga przegrali z Anglią. Był to słaby mecz w ich wykonaniu, tak słaby jak spotkanie z Czechami. Z tą reprezentacją podzielili się punktami 1-1.

Mimo ostatniego zwycięstwa ze Szkocją 3-1 uważam, że w grze Chorwatów jeszcze sporo jest do poprawy. Ich słabą formacją jest defensywa. W trzech meczach grupowych jak widać nie zachowali czystego konta bramkowego.

Hiszpania to reprezentacja sklasyfikowana na szóstym miejscu w rankingu FIFA. W ostatniej trzeciej kolejce turnieju podopieczni Luisa Enrique spokojnie poradzili sobie ze Słowacją wygrywając aż 5-0. Wcześniej zremisowali z Polską 1-1 i Szwecją 0-0.

Łącznie w dziesięciu ostatnich spotkaniach Chorwacja odnotowała aż pięć porażek! W tym w eliminacjach mistrzostw Świata ze Słowenią 0-1. W tym czasie Hiszpania nie zaznała smaku porażki. O czymś to świadczy prawda? no właśnie. Ostatnie przekonujące zwycięstwo ze Słowacją musiało ich wzmocnić psychicznie.

Moim zdaniem w poniedziałek podopieczni Zlatko Dalicia pożegnają się z turniejem Euro 2020. Zwłaszcza że selekcjoner nie będzie mógł skorzystać z usług Lovrena który pauzuje za żółte kartki i Perisicia co jest poważnym osłabieniem wicemistrzów Świata.

Typ: 2 (awans)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Chorwacja – Hiszpania – Typy bukmacherskie 28 czerwca (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie