Chorwacja – Słowacja typy bukmacherskie (11.10.21)

Typy bukmacherskie na mecz Chorwacja – Słowacja w ramach eliminacji MŚ 2022. Kto wygra? Sprawdź jednego z pewniaków dnia na 11.10.2021!

Chorwacja - Słowacja typy bukmacherskie (11.10.21)
Chorwacja – Słowacja typy bukmacherskie (11.10.21)

Chorwacja może pakować walizki do Kataru?

Reprezentacja Chorwacji po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Cyprem może być już niemal pewna miejsca na przyszłorocznym mundialu. Zespół z Bałkanów jak na razie w eliminacjach odniósł tylko jedną porażkę, dzięki czemu nawet w ten poniedziałek może sobie niemal zagwarantować awans do MŚ 2022. Pozytywne zakończenie najbliższego spotkania w zasadzie wisi w powietrzu, bo Słowacja nie jest w stanie pokonać Chorwacji od siedmiu bezpośrednich pojedynków, remisując tylko dwa z nich.

Psychicznej mocy wicemistrzom świata na pewno doda również fakt, że w ostatnich trzech domowych meczach eliminacyjnych nie stracili ani jednego gola, a przy tym wygrali każdy z tych pojedynków. Nic nie wskazuje również, by Chorwaci mieli w ten poniedziałek nie trafić do siatki bramki rywali jako pierwsze. Udało im się to w siedmiu z ostatnich sześciu pojedynków na własnym stadionie od czasów pandemii i przerwy w rozgrywkach.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Typy na mecz Chorwacja – Słowacja

Dla Słowacji mecze z Chorwacją prawdopodobnie już na zawsze będą wyjątkowe, gdyż to właśnie z tą ekipą rozegrany został pierwszy mecz tej kadry od czasu ogłoszenia niepodległości kraju w 1994 roku. Wygrali wówczas 4:1, ale jednak były to zupełnie inne czasy i okoliczności, o czym nie można zapominać. Zresztą, bliska historia już tak pozytywna dla gości poniedziałkowego meczu nie jest, a to, że przegrali ostatnio z Rosją 0:1 skazuje ich już prawie na pewno na oglądanie mistrzostw jedynie w telewizji.

Bardzo prawdopodobny jest scenariusz, w którym w grupie H miejsce pierwsze zajmie Chorwacja, a drugie – Rosja. To w zasadzie już tylko między tymi ekipami toczy się walka o zwycięstwo w tabeli. Słowacja ostatnio nawet u siebie nie zdołała pokonać drugiego zespołu ostatnich MŚ i nie chce się wierzyć, by teraz miało być podobnie. Szczególnie, że na obcej ziemi wygrali tylko jeden z ostatnich dziewięciu meczów.

Nie można wykluczyć tego, że w tym pojedynku padnie gol samobójczy. Takich w ostatnich siedmiu występach Słowacji wiedzieliśmy aż cztery. Na różne scenariusze kursy znaleźć można w STS online na stronie internetowej www.STS.pl.

Typ: 1 (kurs 1,47 na stronie www.eFortuna.pl)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Chorwacja – Słowacja typy bukmacherskie (11.10.21) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie